Kasia Zielińska o budowaniu relacji z synami. "Mało sobie patrzymy w oczy"

2024-02-21 16:36

44-letnia Katarzyna Zielińska nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym. Swoje media społecznościowe wykorzystuje bardziej do działalności charytatywnej, jednak czasami wspomina o swoim macierzyństwie. W jednym z wywiadów podzieliła się swoimi sposobami wychowawczymi. "Rozmawiajmy, bo teraz za dużo scrollujemy w ciszy, samotności, a mało sobie patrzymy w oczy" - komentuje aktorka.

Katarzyna Zielińska o relacjach z synami.
Autor: Instagram/ @katarzynazielinska Katarzyna Zielińska o relacjach z synami.

Kasia Zielińska poślubiła przedsiębiorcę, Wojciecha Domańskiego w 2013 roku. Para doczekała się dwóch synów - 8-letniego Henryka i 6-letniego Aleksandra. Aktorka nie mówi w mediach wiele o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio podzieliła się swoimi priorytetami w łączeniu życia zawodowego i prywatnego oraz podejściem do wychowywania dzieci. 

Dowiedz się: 4-letni Wiktorek już po operacji. Zielińska „Najważniejsza informacja to…”

Spis treści

  1. Katarzyna Zielińska o godzeniu pracy i bycia mamą
  2. Kasia Zielińska o relacjach z synami
  3. Kariera Katarzyny Zielińskiej
Śmigus dyngus gwiazd. Tak oblali Tomaszewską i Sikorę w PnŚ. Zielińska przechytrzyła siostrę

Katarzyna Zielińska o godzeniu pracy i bycia mamą

Aktorka udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu dla portalu Jastrząb Post w trakcie gali Business Woman and Life. Reporterka zauważyła, że ostatnio coraz rzadziej widujemy Kasię Zielińską na wszelkiego rodzaju eventach.

- Mniej wychodzę. Myślę, że każda z nas, każdy z nas potrzebuje takiego momentu, gdzie bardziej chce się skupić na rodzinie, na jakiś swoich wyborach. Więc mocno się zastanawiam, czy zostać w domu z najbliższymi, czy gdzieś wyjść - skomentowała aktorka.

Kasia Zielińska o relacjach z synami

Jak podkreślała kilkakrotnie w trakcie wywiadu, kluczem w relacjach z synami jest dla niej rozmowa, bo to ona buduje bliskość i wzajemny szacunek w rodzinie. Mama dwóch synów zachęca przy tym, by jak najczęściej odkładać smartfony i skupiać się na tradycyjnym sposobie spędzania czasu w rodzinach.

- Z chłopakami mamy taką super grę, gdzie wyciągamy karteczki i tam są takie różne pytania dotyczące całego świata. O tym, jaki lubisz kolor, co byś zrobił... I wieczorami wyciągamy te karteczki i rozmawiamy. Można wtedy bardzo poznać swoje dzieci z takiej strony, z których by się kompletnie nie pomyślało. Rozmawiajmy, bo teraz za dużo scrollujemy w ciszy, samotności, a mało sobie patrzymy w oczy - skomentowała gwiazda. 

Kariera Katarzyny Zielińskiej

Aktorka została mamą po raz pierwszy w wieku 36 lat. Znana jest z takich filmów jak "Och Karol", "Listy do M" czy też z serii "Nad rozlewiskiem". Występowała też w wielu telewizyjnych show - między innymi w "Tańcu z gwiazdami", "Kocham Cię Polsko", "Jak oni śpiewają" czy "Twoja twarz brzmi znajomo".

Źródło:

Jastrząb Post

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza