Nagrała reakcję męża na wieść, że jest w ciąży. "Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam"

2023-01-20 16:00

Młoda Amerykanka w oryginalny sposób przekazała mężowi informację o tym, że ich rodzina niebawem się powiększy. Zamówiła dla niego spersonalizowaną piosenkę i puściła mu w dniu jego urodzin. „To najlepszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie” – pisali wzruszeni internauci.

Nagrała rekcję męża na wieść, że jest w ciąży. Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam
Autor: Instagram/@mrskirstenmckinney Nagrała rekcję męża na wieść, że jest w ciąży. "Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam"

Kirsten McKinney z Ohio chciała w wyjątkowy sposób przekazać swojemu mężowi Elijahowi informację o tym, że zostanie tatą. Jak przyznała w rolce na Instagramie mąż od dawna czekał na tę chwilę. Wpadła na pomysł, że zamówi na jego urodziny wyjątkową personalizowaną piosenkę, w której przekaże mu tę radosną nowinę.

Kiedy zrobić test ciążowy?

Wyjątkowy prezent na urodziny. „Jego reakcja mówi wszystko”

Moment „wręczenia” wyjątkowego prezentu Kirsten nagrała i opublikowała na swoim instagramowym profilu. Na filmiku widać, jak para siedzi w samochodzie, a z radia zaczyna lecieć wyjątkowa piosenka. „Dziś są jego urodziny. Powiedziałam mu, że mam dla niego specjalny prezent. Zamówiłam personalizowaną piosenkę o nas” – napisała w rolce.

Z głośnika kolejno lecą słowa na temat tego, jak się poznali, jak rozwijała się ich relacja, w pewnym momencie zaś padają słowa:

Elijah będziemy mieli dziecko.

Mężczyzna spogląda na swoją żonę z niedowierzaniem, po czym tuli się do niej i zalewa łzami. - Jego reakcja mówi wszystko. Dziecko McKinney już w 2023 roku – napisała Kirsten.

W dalszych słowach piosenki Kirsten nawiązała zaś do ukochanego taty Elijaha, który zmarł niedawno. Syn przed jego śmiercią zdążył mu tylko powiedzieć, że starają się o dziecko. Żałował, że jego tata nie doczekał się na wnuki.

„To najlepszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie”

Obserwatorzy Kirsten jednogłośnie przyznali, że to najbardziej wzruszający film z ogłoszeniem ciąży, jaki kiedykolwiek widzieli.

 „Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam".

„Najpiękniejszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie”.

„Ryczę jak bóbr, gdy to oglądam” – pisali.

Uff. Czy ktoś tu koi cebulę?

Przeczytaj: Kiedy najwcześniej można zrobić test ciążowy? Po ilu dniach wynik jest miarodajny?