Nagrała reakcję męża na wieść, że jest w ciąży. "Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam"

2023-01-20 16:00

Młoda Amerykanka w oryginalny sposób przekazała mężowi informację o tym, że ich rodzina niebawem się powiększy. Zamówiła dla niego spersonalizowaną piosenkę i puściła mu w dniu jego urodzin. „To najlepszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie” – pisali wzruszeni internauci.

Nagrała rekcję męża na wieść, że jest w ciąży. Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam
Autor: Instagram/@mrskirstenmckinney Nagrała rekcję męża na wieść, że jest w ciąży. "Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam"

Kirsten McKinney z Ohio chciała w wyjątkowy sposób przekazać swojemu mężowi Elijahowi informację o tym, że zostanie tatą. Jak przyznała w rolce na Instagramie mąż od dawna czekał na tę chwilę. Wpadła na pomysł, że zamówi na jego urodziny wyjątkową personalizowaną piosenkę, w której przekaże mu tę radosną nowinę.

Kiedy zrobić test ciążowy?

Wyjątkowy prezent na urodziny. „Jego reakcja mówi wszystko”

Moment „wręczenia” wyjątkowego prezentu Kirsten nagrała i opublikowała na swoim instagramowym profilu. Na filmiku widać, jak para siedzi w samochodzie, a z radia zaczyna lecieć wyjątkowa piosenka. „Dziś są jego urodziny. Powiedziałam mu, że mam dla niego specjalny prezent. Zamówiłam personalizowaną piosenkę o nas” – napisała w rolce.

Z głośnika kolejno lecą słowa na temat tego, jak się poznali, jak rozwijała się ich relacja, w pewnym momencie zaś padają słowa:

Elijah będziemy mieli dziecko.

Mężczyzna spogląda na swoją żonę z niedowierzaniem, po czym tuli się do niej i zalewa łzami. - Jego reakcja mówi wszystko. Dziecko McKinney już w 2023 roku – napisała Kirsten.

W dalszych słowach piosenki Kirsten nawiązała zaś do ukochanego taty Elijaha, który zmarł niedawno. Syn przed jego śmiercią zdążył mu tylko powiedzieć, że starają się o dziecko. Żałował, że jego tata nie doczekał się na wnuki.

„To najlepszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie”

Obserwatorzy Kirsten jednogłośnie przyznali, że to najbardziej wzruszający film z ogłoszeniem ciąży, jaki kiedykolwiek widzieli.

 „Płaczę za każdym razem, kiedy to oglądam".

„Najpiękniejszy film z ogłoszeniem ciąży na świecie”.

„Ryczę jak bóbr, gdy to oglądam” – pisali.

Uff. Czy ktoś tu koi cebulę?

Przeczytaj: Kiedy najwcześniej można zrobić test ciążowy? Po ilu dniach wynik jest miarodajny?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza