Nie czekaj na wyprzedaże. Już teraz znajdziesz w sklepach wakacyjne hity do 30 zł

2024-06-07 12:06

Wakacje za pasem, ale wielu rodziców jeszcze czeka z większymi zakupami letniej garderoby dla swoich dzieci. Wraz z końcówką czerwca ruszą bowiem wyprzedaże. Okazuje się jednak, że na przedsezonowych okazjach też można kupić letnie ubrania dla dzieci w dużo niższych cenach. Zebrałyśmy perełki do 30 zł.

Nie czekaj na wyprzedaże. W już teraz znajdziesz wakacyjne hity do 30 zł
Autor: Getty images/materiały prasowe Nie czekaj na wyprzedaże. W już teraz znajdziesz wakacyjne hity do 30 zł

Nie ma się co oszukiwać, ale na wyprzedażach można zaoszczędzić dużo pieniędzy. Gorzej czasami tylko z wyborem ubrań. Gdy ruszają przeceny, wiele modeli wyprzedaje się na pniu. Trzeba być szybkim, by zdobyć upatrzone ubranie w pasującym nam rozmiarze. Co innego przed sezonem. Teraz wybór letnich ubrań i akcesoriów jest najszerszy. I co ciekawe w różny akcjach promocyjnych popularnych sieciówek można złowić naprawdę fajne perełki w rozsądnych pieniądzach. Specjalnie dla was wybrałyśmy 5 letnich hitów dla dzieciaków.

Przeczytaj: Czapka na lato dla niemowlaka. Zakładać w upały czy nie?

"Fizjoterapeutka mówi, jak wybrać pierwszy rowerek i hulajnogę dla dziecka" - Plac Zabaw odc.8

1. Letnie szorty/kąpielówki chłopięce H&M

Zielone kąpielówki w wakacyjny motyw z palmami kupisz w sklepie online H&M w dużo niższej cenie niż regularna. Sklep przygotował specjalną ofertę dla swoich klubowiczów. Teraz model ten dostaniesz w cenie 29,90 zł.

Letnie szorty/kąpielówki chłopięce H&M
Autor: materiały prasowe H&M Letnie szorty/kąpielówki chłopięce H&M

2. Przewiewana czapka z daszkiem dla dziewczynki Reserved

W promocji przedsezonowej znajdziemy też dżokejkę dziewczęcą z przewiewną siateczką. Sieć dała na nią aż 30 procent upustu. Można więc ją w tej chwili nabyć za około 23 zł. Radzimy się więc spieszyć, bo ze swojego doświadczenia jako mamy wiemy, że rozmiary będą szybko znikały.

Przewiewana czapka z daszkiem dla dziewczynki Reserved
Autor: materiały prasowe Reserved Przewiewana czapka z daszkiem dla dziewczynki Reserved