Osobiste wyznanie Katarzyny Żak. "Żałuję, że w okolicach 40-tki nie urodziłam trzeciego dziecka"

2024-04-05 13:01

Aktorka Katarzyna Żak ma dwie dorosłe córki i kochającego męża, z którym od lat tworzą zgrany team, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ostatnio w jednym z wywiadów zdobyła się na dość osobiste szczere wyznanie.

Osobiste wyznanie Katarzyny Żak. Żałuję, że w okolicach 40-tki nie urodziłam trzeciego dziecka
Autor: Screen Instagram @katarzynazak.official Osobiste wyznanie Katarzyny Żak. "Żałuję, że w okolicach 40-tki nie urodziłam trzeciego dziecka"

Katarzyna Żak wraz z mężem Cezarym wkrótce będą obchodzić 40. rocznicę ślubu. Aktorska para doczekała się dwóch córek, które jednak postanowiły nie iść w ślady znanych rodziców, ale podążać własną ścieżką. Dorosła już Aleksandra zajmuje się produkcją programów dla dzieci, a młodsza Zuzanna jest lekarką.

Spis treści

  1. Córki nie poszły w ślady rodziców
  2. "Bycie Mamą to najpiękniejsze i najważniejsze co mam w życiu"
Magdalena Waligórska o urokach macierzyństwa: Klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole...

Córki nie poszły w ślady rodziców

Popularna aktorka znana z ról filmowych i występów na deskach teatru nie kryje, że dzieci są jej wielką miłością. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznała, że ma bliską więź z dorosłymi już córkami. Uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie i starają się, by był on dla wszystkich komfortowy.

"Raz do roku wyjeżdżamy we trzy na weekend do fajnego spa. Uwielbiamy ten wspólny czas. Wykupujemy sobie po dwa, trzy zabiegi, pływamy, chodzimy na spacery, zwiedzamy okolicę, teraz już pijemy razem wino i rozmawiamy o życiu" - mówiła Katarzyna Żak w wywiadzie dla "Vivy!".

Dorosłe córki Katarzyny i Cezarego Żaków nie zostały aktorkami, do czego zresztą skutecznie zniechęcali je rodzice.

Czytaj też: Córka Agaty Mróz ma już 16 lat. Tak dzisiaj wygląda Liliana Olszewska

"Bycie Mamą to najpiękniejsze i najważniejsze co mam w życiu"

Drugą córkę aktorka urodziła, mając 32 lata. Jak wyznała, żałuje, że później nie zdecydowała się na kolejne dziecko.

"Żałuję, że w okolicach czterdziestki nie urodziłam trzeciego dziecka. Teraz pewnie zdawałoby maturę, a moje życie rodzinne byłoby jeszcze bardziej intensywne. Mam tylko dwoje dzieci i już nie mogę tego zmienić. Dla mnie macierzyństwo jest czymś cudownym, spełniającym mnie na maksa" - mówiła w "Vivie!".

Wygląda na to, że para aktorów ma podobne odczucia, bo o tę kwestię pytany był także Cezary Żak. Pytanie było dość zaskakujące, bo aktor zapytany został o to, czy żałuje roli ojca. "Moje córki są wspaniałymi osobami i absolutnie nie żałuję. Do głowy by mi to nie przyszło... Jedyne, czego żałuje to to, że nie mam trzeciego dziecka" - powiedział Cezary Żak.

Czytaj też: Sandra Kubicka zna już dokładny termin porodu. „Zawijam rękawy i lecę się pakować”