Ta mama znalazła trik na łatwiejsze poranki. Internauci nazwali ją "leniwą i obrzydliwą"

2024-05-03 13:13

Każdy rodzic wie, jak szalone potrafi być szykowanie się rano do wyjścia z dziećmi. Pewna mama znalazła trik, który pozwala jej szybciej i sprawniej przejść przez tę poranną rutynę. Nie wszystkim internautom spodobała się jednak jej sztuczka. Poleciało kilka ostrych słów.

Znalazła trik na łatwiejsze poranki. Nazwali ją leniwą i obrzydliwą
Autor: fot. Getty Images Znalazła trik na łatwiejsze poranki. Nazwali ją "leniwą i obrzydliwą"

Śniadaniowy trik pewnej mamy. Jej sztuczka podzieliła internautów

Kto z nas nie marzy, by poranki były choć trochę łatwiejsze i spokojniejsze? W szczególności rodzice, którzy ścigają się z czasem, by punktualnie przygotować dzieci i dostarczyć je do szkoły, chcą, choć odrobinę prostszego porannego rytuału. Pewna kobieta znalazła sztuczkę, która znacznie ułatwia jej wszelkie poranne czynności. Na Facebooku napisała, że jej pociechy uwielbiają kanapki z dżemem i masłem orzechowym. Dzięki temu wymyśliła nową rutynę. W każdą niedzielę wyciąga cały bochenek chleba i robi tyle kanapek, na ile starczy jej pieczywa. Następnie wszystkie pakuje w woreczki śniadaniowe i chowa do lodówki. Dzięki temu nie musi każdego dnia szykować kanapek dla dzieci do szkoły, a po prostu wyciąga przygotowane już drugie śniadanie z lodówki.

Do postu dołączone zostało zdjęcie jej sztuczki, na którym widać jedną szufladę w lodówce wypełnioną pojedynczo pakowanymi kanapkami z masłem orzechowym i dżemem. Mama była zachwycona swoim pomysłem, wiec uznała, że powinna się nim podzielić z internautami, by być może im również choć trochę ułatwić poranną gonitwę z czasem. Niestety, nie każdemu spodobała się jej sztuczka na łatwiejsze poranki. Niektórzy internauci nie zostawili na niej nawet suchej nitki.

LUNCHBOX DO SZKOŁY I PRACY [Kasia Węsierska GOTUJE] | ESKA XD - Fit vlog #46

Nie wszystkim spodobała się sztuczka. "Jakie to obrzydliwe"

Mimo faktu, że ta prosta sztuczka ułatwiła mamie poranne szykowanie się do wyjścia, wiele osób pod jej postem twierdziło, że to, co robi jest obrzydliwe wobec jej dzieci. Jak zaznaczyli, jej dzieci do końca tygodnia będą jadły całkowicie rozmoczone kanapki. Jeden z internatów napisał, że jemu nawet do głowy by nie przyszedł pomysł zrobienia dzieciom kanapek do szkoły dzień wcześniej, a o początku tygodnia nawet nie chce wspominać. Inna z komentujących napisała:

Jakie to obrzydliwe! Mniej więcej po dniu będą obrzydliwe. Biedne dzieci! Poświęć 30 sekund na zrobienie kanapki lub obudź się pięć minut wcześniej

Część zarzucała mamie również lenistwo i niedbanie o dobro jej dzieci.

Wielu rodziców jednak stwierdziło, że jest to genialny pomysł i przyznali, że sami również stosują podobne sztuczki, by ułatwić sobie poranne czynności. Niektórzy podpowiedzieli jej, że trzymanie kanapek w zamrażarce sprawi, że będą świeższe. Jedna ze zwolenniczek tej sztuczki napisała, że to zmieniło jej życie. Teraz ma więcej czasu rano i nie musi się martwić czy zdąży przygotować kanapki swoim pociechom. Inna internautka pod jej postem napisała:

Jesteś dobrą mamą, bo jesteś mamą, która się stara

Sonda
Co lubisz jeść na śniadanie?