Taniec kilkulatki w przedszkolu podbija internet. "Ta mała ma muzykę w całym ciele"

2023-12-19 10:52

Tej rezolutnej kilkulatce z pewnością nie można odmówić talentu ani czaru. Podczas występu w przedszkolnym przedstawieniu skupiła na sobie wzrok całej publiczności. Nagranie podbija teraz serca internautów.

Taniec kilkulatki w przedszkolu podbija internet. Ta mała ma muzykę w całym ciele
Autor: Getty images/IG@trendsandpeoplevideos Taniec kilkulatki w przedszkolu podbija internet. "Ta mała ma muzykę w całym ciele"

Przedszkolne przedstawienia i występy z różnych okazji to spore przeżycie nie tylko dla dzieci, lecz także dla ich rodziców. Mamy i tatusiowie dumni ze swoich pociech nierzadko ronią łzy wzruszenia widząc, jak maluchy radzą sobie na scenie śpiewając w grupie piosenki, recytując wierszyki czy właśnie tańcząc.

Nagrania z przedszkolnych przedstawień rzadko jednak trafiają do sieci. Nic dziwnego - w końcu chronimy wizerunek maluchów i wolimy, by filmy krążyły jedynie w obrębie rodziny. Nagrania są później świetną pamiątką z czasów dzieciństwa, podobnie jak zdjęcia.

Ostatnio do sieci trafiło nagranie z przedstawienia, które z miejsca podbiło serca internautów. Mowa oczywiście o rezolutnej dziewczynce, która "tańczy całą sobą".

Zobacz też: Rozbrajający maluch z Tiktoka podbija internet. Zamiast do nocnika załatwił się w nietypowym miejscu

#placzabaw - Przedszkole to dżungla

Dziewczynka tańczy do piosenki "Dance Monkey"

Kilkulatka wystąpiła podczas przedszkolnego przedstawienia, na którym dzieci śpiewają piosenkę "Dance Monkey" australijskiej gwiazdy Tones and I. Film z występu trafił do sieci, gdzie w mediach społecznościowych zebrał już 37 tysięcy polubień.

Dziewczynka nie tylko oryginalnie rusza się w rytm muzyki, lecz także widać, że jest bardzo pewna siebie. Internauci komentują, że "ma muzykę w całym ciele" i z pewnością jeszcze będzie o niej głośno.

Umiejętnościami tanecznymi zachwyca się już wielu internautów, którzy udostępniają nagranie w sieci. Wśród komentarzy dominują te pozytywne, w których internauci podkreślają to jak mocno dziewczynka wczuwa się w taniec. Intensywnie gestykuluje także rękoma, a jej mimika pokazuje, że bardzo angażuje się w to co robi.

"Wow! Co za fajna energia! Ona jest oryginalna, cieszy się, nie boi się tego, co powiedzą inni"

Komentujący są pełni uznania dla energii i pasji, z jaką dziewczynka tańczy i śpiewa. Wiele osób twierdzi, że nagranie może oglądać bez końca. W tej beczce miodu znalazła się jednak także łyżka dziegciu. Części komentujących zachowanie dziewczynki najwyraźniej drażni. Doszukują się u małej zaburzeń lub zarzucają, że przyćmiła inne dzieci. Jednak fani tanecznych umiejętności kilkulatki przekonują, że krytykujący są już zbyt zgorzkniali, by docenić luz i radość bijące od dziewczynki.

Czytaj też: 2-latek dodaje pod kreską. "To maleństwo ma super moce"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza