Ma ośmioro dzieci, ale wyglądem przypomina ich siostrę. Trudno uwierzyć, ile ma lat

2023-01-20 15:39

Kora Duke to doskonały przykład na to, że młodość możemy mieć w genach. Mama ośmiorga dzieci przez 12 lat była w ciąży, ale wygląda na znacznie młodszą, niż jest w rzeczywistości. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. „Mogłabyś być ich siostrą” - komentują z zachwytem.

Kobieta
Autor: Screen/ TikTok/ @mzkora Jest mamą ośmiorga dzieci, ale wyglądem przypomina ich siostrę. Nie zgadniesz ile ma lat

Kora Duke należy do grupy tych szczęśliwców, po których nie widać tak bardzo upływu czasu. Jako mama ośmiorga dzieci w ogóle nie wygląda na swój wiek. To nie tylko zasługa genów, ale, jak przekonuje, również jej ciężkiej pracy nad swoim ciałem. 

Na swoim profilu na TikToku @mzkora dzieli się swoją codziennością i niebywałą energią.

W wywiadzie dla dailystar.co.uk opowiedziała, dlaczego nie zamierza mieć więcej dzieci i co robi, aby zachować dobrą kondycję.

Zobacz także: Zaszła w ciążę, gdy miała 14 lat. Teraz pokazuje, jak zmieniło się jej życie: "Myślałam, że mama mnie znienawidzi"

Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży

Nie mogła więcej razy zajść w ciążę

Kora w zeszłym roku skończyła 39 lat. Urodziła dziewięcioro dzieci, jedną córkę niestety poroniła.

Bardzo kochała być w ciąży, lecz ze względów zdrowotnych musiała podjąć decyzję, że nie będzie miała więcej dzieci.

Posiadanie większej liczby dzieci naraziłoby moje zdrowie na ryzyko. Po każdej ciąży mój układ odpornościowy stawał się coraz słabszy, a ja ciągle chorowałam – wyznała w wywiadzie.

Po urodzeniu ostatniego dziecka dowiedziała się, że ma problemy z tarczycą. Coraz częściej również skarżyła się z powodu bólu bioder i kręgosłupa. Chcąc mieć pewność, że nigdy więcej nie zajdzie w ciążę, podwiązała jajowody.

Ciężko pracowała na swój wygląd

Kiedy na świecie pojawiła się jej ostatnia pociecha, Kora postanowiła zadbać o swoje ciało. Chciała zrzucić nadwagę po 12. latach bycia w ciąży. Stało się to jej misją. Zaczęła zdrowo się odżywiać i regularnie aktywnie ćwiczyć. Spędzając czas na siłowni, między innymi podnosi ciężary.

Nie ukrywa jednak, że swój młody wygląd zawdzięcza przede wszystkim genom.

Zrzucając wagę, zaczęła dzielić się swoim wyzwaniem w mediach społecznościowych, gdzie zyskała ponad 240 tysięcy obserwujących.

Otrzymywała bardzo wiele pochlebnych komentarzy, co było dla niej niezwykle motywujące. Dzięki temu mogła dalej skupić się na zdrowym stylu życia, aby wciąż wyglądać i czuć się młodo.

Jak sama przyznała, nie sądziła, że zyska tak wielką popularność.

Pierwotnie zaczęłam moje media społecznościowe, aby udokumentować podróż fitness. Byłam tylko mamą, która próbowała stracić wagę.

Wygląda na znacznie młodszą

Wiele osób jest zaskoczonych, że Kora ma 39 lat. Nie mogą także uwierzyć, że urodziła tyle dzieci. Wśród komentarzy pod jednym z filmików możemy przeczytać:

— Dlaczego jesteś taka piękna?

— Myślałam, że jesteś ich siostrą.

— Myślałam, że masz 20 lat, wyglądasz tak młodo!

— Nie ma mowy, że masz ośmioro dzieci.

Wy też uważacie, że wygląda o wiele młodziej niż na swój wiek?

Źródło: dailystar.co.uk

Czytaj także: Ta mama pokazała, jak wrócić do formy po porodzie. Wykorzystała do tego... dziecko

Jak odzyskać figurę po ciąży? Pomogą ci w tym dieta i odpowiednia aktywność fizyczna

Nasi Partnerzy polecają