Lara składa nietuzinkowe życzenia Magdzie Gessler. „Czy jest normalna?”

2024-05-27 12:04

Wczorajszy Dzień Matki obfitował we wzruszające przemyślenia znanych mam. My tymczasem przyglądamy się też pokoleniu dorosłych dzieci, swoich popularnych mam, które są już babciami. Jak układają się ich relacje? W zabawnym poście opisała to Lara Gessler, córka znanej restauratorki.

Lara szczerze o Magdzie Gessler w Dniu Matki
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara szczerze o Magdzie Gessler w Dniu Matki

Moja Mama♥️ Czy jest normalna? Na pewno nie jest to pierwsze, co przychodzi mi do głowy myśląc o niej

- napisała we wczorajszym poście Lara Gessler.

Mama dwójki maluchów, Neny i Bernarda podsumowała w uroczych, szczerych słowach swoją relację z matką, która jest gwiazdą telewizji, nie kryjąc szczegółów dotyczących podejścia Magdy Gessler do dorosłych dzieci i wnuków. Czym zaskoczyła internautów?

Dowiedz się: Lara Gessler wspomina narodziny córki. „Wyglądała jak Zbigniew Stonoga i była cała fioletowa”

Magda Gessler po raz pierwszy wyznała, co ją uszczęśliwia! To wcale nie jest gotowanie

Magda Gessler i jej relacje z dziećmi

34-letnia Lara Gessler dość często wraca wspomnieniami do własnego dzieciństwa, w swoich mediach społecznościowych pisze o zmarłym ojcu, restauratorze Piotrze Gesslerze, ale też o znanej z telewizji mamie Magdzie Gessler. Choć mogłoby się wydawać, że ekspertka od kulinariów jest na tyle szaloną osobowością, że nie odnajduje się w spokoju domowego zacisza, to jak wspomina Lara, jest zupełnie inaczej.

"Moja Mama jest magiczna, szalona, twórcza, niezłomna w słonej miłości do świata i ludzi… do tego najczulsza i najtroskliwszą na świecie. I to ostatnie to właśnie jej najnormalniejsza część. Jak prawie każda mama jest przepełniona miłością, lękiem o swoje dzieci i wnuki… Zafascynowana czasami do granicy przesady, jak tylko mamy lub babcie potrafią. Bardzo cenię tę normalną stronę mojej Mamy. Kocham Cię bardzo" - napisała influencerka publikując przy tym całe mnóstwo rodzinnych zdjęć.

W kadrach widzimy zabawne, nieopublikowane dotąd fotki jak te przedstawiające Larę i Magdę Gessler oblane czerwonym winem podczas jednej z rodzinnych uroczystości.

Kariera Lary Gessler

Choć jakiś czas temu, w jednym z wywiadów, Lara Gessler mówiła, że nie chciałaby prowadzić własnej restauracji, bo od dziecka wie, z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże, to od zawsze jej praca związana jest z kulinariami. Znana mama od lat kontynuuje tradycje swojej rodziny. Wraz z mamą, znaną restauratorką Magdą Gessler prowadzi cukiernię i restaurację "Słodki słony", jest też autorką książek kulinarnych i pracowni kulinarnej z kursami gotowania i wydarzeniami integracyjnymi. 

Prywatnie jest mamą 4-letniej Neny i 2-letniego Bernarda. Jej mężem od 2020 roku jest Piotr Szeląg. To nie pierwsze małżeństwo Lary. Z pierwszym mężem rozwiodła się pod dwóch latach, w 2019 roku.