Lily Allen o macierzyństwie. "Denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko"

2024-03-13 16:12

Chociaż szczyt popularności już za nią (a może wciąż przed nią?), o Lily Allen słyszał chyba każdy. Piosenkarka wyznała ostatnio, że jej kariera nie rozwija się tak, jak przed laty. Jedną z przyczyn tej sytuacji są... jej dzieci.

Lily Allen o macierzyństwie. Denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko
Autor: screen Instagram @lilyallen Lily Allen o macierzyństwie. "Denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko"

Lily Allen w przeszłości mierzyła się z wieloma nałogami. W ostatnim wywiadzie postanowiła wyznać, co zrujnowało jej karierę. Nie, nie opowiedziała o używkach. Chociaż jej słowa w pierwszym momencie mogą szokować, można odnaleźć w nich ziarnko prawdy.

Spis treści

  1. Lily Allen: Dzieci zrujnowały moją karierę
  2. "Denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko"
  3. Pamiętasz Lily Allen?
Jak połączyć koncerty z macierzyństwem? Ewa Farna ma na to sposób!

Lily Allen: Dzieci zrujnowały moją karierę

Piosenkarka jest jedną z tych osób, które kojarzą się ze szczerością i mówieniem prosto z mostu. Potwierdziła to ostatnia rozmowa. Lily Allen była gościnią "Radio Times Podcast", gdzie opowiedziała o przebiegu swojej kariery. Przyznała, że nigdy nie miała opracowanej strategii, nie planowała, jak miałaby ona przebiegać, ale nie bez znaczenia było przyjście na świat jej córek.

Choć podkreśliła, że bardzo je kocha i ją "uzupełniają", to jeśli chodzi o sławę związaną z muzyką pop, pojawienie się dzieci całkowicie to zrujnowały.

Moje dzieci zrujnowały moją karierę - wyznała.

Przeczytaj także: Ile jest warta praca domowa kobiet? Specjaliści to policzyli

"Denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko"

Chociaż słowa piosenkarki są dość mocne, są tylko uogólnieniem całej sytuacji. 38-latka przyznała, że świadomie zdecydowała, że zajmie się córkami, a nie rozwojem kariery. Uważa, że nie można mieć wszystkiego i sama tego doświadczyła - jej rodzice, aktor i producentka filmowa, poświęcili się karierze, a ona jako dziecko boleśnie odczuwała ich brak.

Jak przyznaje Lily Allen, cieszy się, że wycofała się z showbiznesu, by skoncentrować się na wychowaniu córek.

Naprawdę denerwuje mnie, gdy ludzie mówią, że możesz mieć wszystko, bo, szczerze mówiąc, nie możesz

- podkreśliła. I trudno się z nią nie zgodzić. Każda z nas doskonale wie, jak ciężko jest połączyć wszystkie role.

Pamiętasz Lily Allen?

Debiutancki singiel Lily Allen, "Smile", zadebiutował w 2006 roku i stał się wielkim przebojem. Piosenkarka ma na swoim koncie i inne hity. Był moment, że była jedną z najpopularniejszych wokalistek z Wielkiej Brytanii. Wiele z nas kojarzy jej nazwisko, nawet jeśli nie od razu jesteśmy w stanie powiedzieć, skąd ją znamy.

Lily Allen ma dwie córki - Ethel Mary i Marnie Rose. Ich ojcem jest były mąż piosenkarki, Sam Cooper. W 2020 roku, dwa lata po rozstaniu z Cooperem, Allen poślubiła aktora Davida Harboura, którego możecie kojarzyć z roli szeryfa w kultowym już serialu "Stranger Things".

Przeczytaj także: Mama pracuje: czy da się pogodzić prowadzenie firmy z byciem mamą?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza