Natalia Klimas o planach wyjazdu bez dzieci. "Chcę czuć się przez chwilę wolna i młoda"

2024-02-13 16:31

Potrzeba spędzenia czasu bez dzieci to temat, który znane mamy poruszają dość często. To ważny aspekt życia w rodzinie i w związku, choć złośliwi komentują niekiedy, że zamożni celebryci mogą pozwolić sobie na więcej niż "szary Kowalski". Natalia Klimas opowiedziała ostatnio, że wcale nie jest tak kolorowo. Lista rzeczy do załatwienia przed zostawieniem dzieci z babcią mocno przytłacza aktorkę.

Natalia Klimas planuje wyjazd bez dzieci.
Autor: Instagram screenshots Natalia Klimas planuje wyjazd bez dzieci.

41-letnia Natalia Klimas jest mamą dwóch córek - 5-letniej Zuzanny i 3-letniej Hanny. Aktorka znana między innymi z filmu "Bogowie" i serialu "Pierwsza miłość" jest żoną biznesmena Mikołaja Bobera oraz córką znanej projektantki mody - Joanny Klimas. 

Znana mama pochwaliła się ostatnio, podczas relacji na InstaStories, że wraz z mężem wybiera się na wyjazd bez dzieci. Lista zadań, którą musi wykonać, zanim zostawi córki pod opieką babci, jest jednak przytłaczająca. 

Przeczytaj: Wakacje bez dzieci: tak czy nie? Zobacz, czy warto wyjechać na urlop bez dziecka

Spis treści

  1. "Mam ochotę ten wyjazd odwołać"
  2. Tyle na głowie mają pełnoetatowe mamy
Komentery 140 Sierakowice

"Mam ochotę ten wyjazd odwołać"

Choć Natalia Klimas jest znana i rozpoznawalna, to odkąd urodziły się jej córki, jest mamą na pełen etat. Nic więc dziwnego, że sama najlepiej organizuje rodzinne życie, a odejście od typowego harmonogramu może być wymagające. Choć, jak sama przyznaje, bardzo potrzebuje wyjazdu sam na sam z mężem, to jednak zostawienie córek z babcią to dla niej dodatkowa praca i konieczność planowania, choć nie będzie jej tylko dwa dni.

"Planowanie tego i zostawienie mojej Mamy z nimi samymi, jest tak wyczerpujące, że mam ochotę ten wyjazd odwołać (jak zawsze). Zostać sobie spokojnie w domu, mieć nad wszystkim kontrolę, nie wstawać o piątej rano na samolot, nie zaburzać naszego całego rytmu" - dzieliła się swoimi rozterkami aktorka.

Tyle na głowie mają pełnoetatowe mamy

My, mamy często same nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele w życiu naszych rodzin zależy od nas. Dopiero w kryzysowych momentach albo właśnie gdy organizujemy wyjazdy bez dzieci, okazuje się, jak wiele wie i umie zrobić tylko mama. Być może właśnie dlatego, dla dobra i bezpieczeństwa całej rodziny, warto czasem odpuścić kontrolę i pokazać sobie i reszcie rodziny, że da radę bez maminej logistyki. 

"Samo tłumaczenie mojej mamie, jak je pakować do przedszkola, w co ubrać, a w co absolutnie nie, jak pokonać trzy furtki z kodami do przedszkola, jak podawać lekarstwa i kropelki i witaminki. Dlatego nigdy nie będę poważnym podróżnikiem. Lubię stabilność. Lubię rytm. Lubię święty spokój. ALE. Oczywiście, jak już wsiądziemy do samolotu, jak już dowiem się, że dziewczynki super, to wiem, że poczuję falę radości. Tak bardzo, bardzo potrzebujemy tego czasu we dwoje. Ostatni raz mieliśmy go dokładnie rok temu. Chcę łazić z moim mężem za rękę i czuć się przez chwilę wolna i młoda" - napisała Klimas.

Znanym rodzicom życzymy więc miłego wyjazdu. 

Dowiedz się też: Wyjeżdzasz bez dziecka i martwisz się, jak to zniesie? Podpowiadamy, jak przygotować malucha do rozłąki

Instagram/ @nataliaklimas
Autor: Instagram/ @nataliaklimas Instagram/ @nataliaklimas