Paris Hilton pokazała swoje dzieci w fotelikach. Fani wytknęli jej błąd. „Dopiero się uczę”

2024-05-22 10:32

Paris Hilton jest dumną mamą dwójki maluszków, które chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Aktywność w sieci naraża ją jednak na krytykę ze strony internautów. Ostatnio jej obserwatorzy wytknęli jej błąd przy przewożeniu dzieci w fotelikach. Co na to gwiazda? Podziękowała za radę i się do niej dostosowała. „Zachowanie królowej” – pisali fani.

Paris Hilton pokazała swoje dzieci w fotelikach. Fani wytknęli jej błąd. „Dopiero się uczę”
Autor: TikTok @ParisHilotn Paris Hilton pokazała swoje dzieci w fotelikach. Fani wytknęli jej błąd. „Dopiero się uczę”

Paris Hilton pierwszy raz została mamą w wieku 41 lat. Synek gwiazdy - Phoenix przyszedł na świat w styczniu 2023 roku. Dla fanów, a nawet dla rodziny Paris było to ogromne zaskoczenie. Jak się później okazało chłopiec przyszedł na świat dzięki surogacji. Dość szybko też zdecydowała się na kolejne dziecko. W tym samym roku co Phoenix tylko w listopadzie urodziła się jej córeczka London. „Dziękuję za moją dziewczynkę” – napisała wówczas w poście.

Gwiazdę i jej męża Cartera Reuma całkowicie pochłonęło rodzicielstwo. Dumni dzielą się kadrami z ich rodzinnego życia w mediach społecznościowych. Jedno nagrań maluszków wywołało jednak w ostatnim czasie spore oburzenie internautów. O co poszło?

Jak zapinać dziecko w foteliku?

Internauci wytykają Paris Hilton przy montażu fotelika

Paris Hilton zamieściła krótkie nagranie na swoim profilu na TikToku, w którym pokazała swoje dzieci w vanie umieszczone w fotelikach samochodowych. Jej fani od razu podnieśli alarm, że foteliki są źle zamontowane, a dokładnie zwrócone są w nieodpowiednią stronę. Powinny być skierowane tyłem do kierunku jazdy, a nie przodem jak to zrobiła gwiazda.

Jak na te słowa zareagowała Paris Hilton? "Nie wiedziałam, że to źle" - napisała w odpowiedzi. Przyznała też ze spokojem, że jest nowa w temacie macierzyństwa i się cały czas uczy. Po jakimś czasie zaś wróciła na TikToka z nowym nagraniem, stare nagranie, które wywołało tyle kontrowersji, usunęła zaś.

Na nowym wideo Paris pokazuje, że zmieniła ustawienia fotelików swoich dzieci. Teraz jej maluchy będą jeździły tyłem do kierunku jazdy. Przy okazji podziękowała swoim obserwatorom za radę dotyczącą tej sytuacji. „Dzięki za radę mamy, jestem w tym nowa. Załoga #CutesieCrew jest teraz gotowa do startu w furgonetce #SlivingMom”- napisała.

Paris Hilton dziękuje za radę. „Jestem świeżo upieczoną mamą”

Sposób, w jaki gwiazda zachowała się w tej sytuacji, wzbudził ogromny podziw jej fanów. Pod jej adresem popłynęła fala ciepłych słów. „Jestem z ciebie dumna, że posłuchałaś rady i naprawiłaś problem. Dobra robota, mamo!”, „Jesteś taką dobrą mamą”, „Zachowanie królowej jak zwykle”, „Chociaż jesteś gwiazdą, znalazłaś czas, żeby wysłuchać! To pokazuje tym, którzy cię podziwiają, że robienie błędów i niewiedzenie wszystkiego jest w porządku” – pisali.

Jedna z obserwatorek napisała: „Cieszę się, że się nie obraziłaś”. Na co Paris Hilton odpowiedziała jej: „Nie, nie obrażam się. Jestem świeżo upieczoną mamą i dopiero się uczę. Dlatego doceniam rady, jeśli są miłe, ponieważ staram się być najlepszą mamą, jaką tylko mogę”.