Pięcioraczki z Horyńca uczciły rocznicę śmierci Henriego. "Przytulam wszystkie mamy Aniołków”

2024-02-16 9:53

Pięcioraczki z Horyńca cały czas mają w sercu swojego zmarłego rok temu brata - Henriego. Tuż po swoich hucznych pierwszych urodzinach, wraz z rodzicami i rodzeństwem uczciły pamięć o nim piękną piosenką. Jej nagranie pojawiło się na instagramowym profilu rodziny, chwytając za serca internautów. „Łzy same płyną” – pisali wzruszeni.

Pięcioraczki z Horyńca uczciły rocznicę śmierci Henriego. Przytulam wszystkie mamy Aniołków”
Autor: Instagram/@clarke_dozen Pięcioraczki z Horyńca uczciły rocznicę śmierci Henriego. "Przytulam wszystkie mamy Aniołków”

Pięcioraczki z Horyńca przyszły na świat 12 lutego 2023 roku. Kilka dni temu obchodziły huczne pierwsze urodzinki. Na stół wjechały aż cztery torty. Niebieski dla Czarusia i trzy w różowych odcieniach dla dziewczynek: Elizabeth, Evangeline i Arianny. Cała rodzina nie zapomniała też o piątym z pięcioraczków – aniołku Henrym, który zmarł 3 dni po narodzinach. Wszyscy uczcili jego pamięć pięknym teledyskiem i wzruszającymi słowami piosenki, które wyciskają łzy z oczu. Dominika Clarke, mama pięcioraczków zadedykowała ją także wszystkim mamom, które straciły dzieci. „W Rocznicę śmierci naszego synka mocno przytulam wszystkie mamy Aniołków” – napisała.

W Gnieźnie urodziły się pięcioraczki

Pięcioraczki z Horyńca pamiętają o zmarłym braciszku

Wzruszające słowa zwrotek śpiewa kolejno po sobie starsze rodzeństwo Henriego. „Powiedz mi, jak to jest u góry w niebie. Czy jest spokój i czy czas masz już dla siebie? I czy słońce świeci jasno już na wieki? I czy lęki razem z bólem już zniknęły? Bo cały świat nasz zmienił się, odkąd nie ma tutaj cię. Gdzie znajdę radość i dobro twe, tylko pustka jest” – słyszymy na nagraniu.

Refren zaś przejmuje mama.

„Oo ja nadzieję mam, że tańczysz tam i wierzę, że śpiewasz wśród anielskich gwiazd. Nadzieję mam, że wiedzą, co mają – niebo jaśniejsze odkąd jesteś tam” – śpiewa.

Nagranie wywołuje ciarki na skórze, jest bardzo ujmujące.

„Pamięć nie umiera nigdy”, „Zawsze jak was oglądam, to myślę o waszym Henrym”, „Nie ma stópki zbyt małej, by nie zostawiła śladu. Pamięć o waszym synku nigdy nie zniknie”, „Łzy same płyną po obejrzeniu filmiku”, „Przytulam, pięknie zaśpiewaliście”, „Henry tańczy i śpiewa wśród anielskich gwiazd dla Was, dla całej swojej rodzinki. Przytulam mocno w tym trudnym dniu” – pisali poruszeni internauci.

Przypomnijmy, że rok temu niedługo po śmierci małego Henriego, jego starsze rodzeństwo pożegnało go w wyjątkowy sposób. Odejście chłopca było i nadal jest ogromnym ciosem dla całej rodziny, o czym w wywiadzie z nami mówiła Dominika Clarke.