Rzeźniczakowie świętowali 3. rocznicę. Te słowa zaskoczyły wszystkich: „marzyłem przez całe życie”

2024-05-31 11:16

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka można było przez długie lata określić słowami: "to skomplikowane". Teraz jednak od trzech lat jest w szczęśliwym związku ze swoją żoną Pauliną, a do tego wychowuje córkę Antoninę. "Warto czekać" - przyznaje sportowiec.

Paulina i Jakub Rzeźniczak z córką
Autor: Instagram/ @jakubrzezniczak25 / @paulina_rzezniczak Paulina i Jakub Rzeźniczak z córką

Jakub Rzeźniczak od lat nie cieszy się "dobrą prasą". Zanim ożenił się z Pauliną Nowicką, był już w 4-letnim związku małżeńskim z modelką, Edytą Zając. Głośno było też o jego relacji z prawniczką, Eweliną Tarasiewicz, z którą ma 7-letnią córkę Inez. 

W negatywnym kontekście pisano o piłkarzu również w obliczu jego związku z Magdaleną Stępień, który trwał przez rok. Para rozstała się w trakcie ciąży modelki. Ich synek Oliwierek zmagał się z nowotworem w wyniku czego zmarł, mając zaledwie rok.

Kumulacja tych wszystkich wydarzeń z pewnością nie sprzyjała życiu prywatnemu Rzeźniczaków, a jednak dalej są razem. Ostatnio świętowali 3 rocznicę związku nie szczędząc sobie wyznań miłości na Instagramie.

Każdemu z Was życzę spotkania na swojej drodze drugiej połówki przy której będziecie czuli się tak dobrze, że każda spędzona chwila osobno nigdy nie da wam takiej radości jak te spędzone razem 

- napisał na swoim profilu Jakub Rzeźniczak.

Jessica Ziółek ostro o Jakubie Rzeźniczaku

Internauci wypatrują końca związku Rzeźniczaków

Piłkarz, który przez lata nazywany był największym playboyem polskiego sportu, od dawna przekonuje, że związek z Pauliną bardzo go zmienił.

„Ile się naczytaliśmy takich komentarzy, że mi się znudzisz po miesiącu, po dwóch, po pół roku, jak zajdziesz w ciążę, przed porodem, po porodzie. A my dalej sobie - jesteśmy - w większym gronie” - pisał w dwa miesiące od narodzin córki, Antoniny.

Dziś dalej podtrzymuje słowa o wielkiej miłości, która zmieniła jego życie.

"Dałaś i dajesz mi każdego dnia wszystko o czym marzyłem przez całe życie. Tak bardzo jestem za to wdzięczny (...). I często piszecie mi, że też czekacie na taką miłość. Warto czekać, bo nie znamy dnia kiedy to nadejdzie a czasami nadchodzi w najmniej spodziewanym momencie tak jak to było u nas" - napisał sportowiec w swoim rocznicowym poście, publikując mnóstwo wspólnych zdjęć z żoną Pauliną.

Para świętowała rocznicę we troje

Patrząc na instagramowe profile pary, wygląda na to, że rzeczywiście znaleźli szczęście i spokój. Swoją 3. rocznicę spędzali we troje wraz z 3-miesięczną Antoniką w restauracji.

3 lata temu się poznaliśmy i każdego dnia wdzięczni, że los postawił nas sobie na drodze

- napisała Paulina na swoim profilu, publikując zdjęcia z rodzinnej randki. 

Wierzycie, że człowiek może się tak zmienić, albo, że rzeczywiście wystarczy trafić na odpowiednią osobę?