Takie sceny w życiu Idy Nowakowskiej i jej męża. Przeżyli noc z dzieckiem na klatce schodowej

2024-04-05 12:56

Wypadki chodzą po ludziach. Nocy na klatce schodowej Ida Nowakowska i jej rodzina nie zapomną długo. Znana mama, wraz z niespełna 3-letnim synkiem spędziła kilka godzin, przesiadując na schodach, podczas gdy jej mąż przeżywał ciężkie chwile. Jego bliscy mogli jedynie wspierać go swoją obecnością. Co takiego się wydarzyło?

Ida Nowakowska z synkiem
Autor: Instagram screenshots/ @idavictoria Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej

Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej. Wszystko by wspierać jego tatę, który... utknął w windzie pomiędzy piętrami. Do wypadku doszło w późnych, wieczornych godzinach, więc wezwanie pomocy dla Jacka Herndona była nieco utrudnione. Na szczęście cała rodzina, wraz z 3-letnim Maksymilianem Markiem, przekuła takie losowe wydarzenie, które wielu by rozzłościło, w rodzaj rodzinnej atrakcji. Wygląda na to, że rzeczywiście wszystko jest kwestią podejścia do życia. 

Spis treści

  1. Wypadek w kamienicy Idy Nowakowskiej
  2. Życie rodzinne Idy Nowakowskiej
  3. Co z Idą Nowakowską po wyrzuceniu z "Pytania na śniadanie"?
Ida Nowakowska o talentach swojego synka. Maksymilian będzie gwiazdą telewizji?

Zobacz też: "Dyndające nóżki i wygięty kręgosłup". Ida Nowakowska oberwała za to, jak nosi synka

Wypadek w kamienicy Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pokazuje relacje z rodzinnych podróży, świąt i weekendów, ale nie stroni też od upubliczniania scenek ze zwykłego, codziennego życia. Jedna z takich miała miejsce, gdy jej mąż, w środku nocy zaciął się w windzie pomiędzy piętrami.

- Pan był i naprawiał windę. Ale chyba nie naprawił, bo się znowu zepsuła. Biedny tata - tłumaczyła w instagramowej relacji swojemu synkowi.

Na szczęście mimo późnych godzin, fachowcy w końcu przyjechali i rodzina mogła spokojnie pójść do swojego mieszkania. 

Życie rodzinne Idy Nowakowskiej

33-letnia Ida Nowakowska od 9 lat jest żoną Jacka Herndona. Para poznała się w Kalifornii, gdzie obydwoje studiowali w szkole aktorskiej. Małżeństwo ma synka, Maksymiliana, który w maju skończy 3 lata. 

We wcześniejszych rozmowach z mediami, tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna twierdziła, że chciałaby mieć dużą gromadkę dzieci. Dziś jednak przyznaje, że jej światopogląd nieco się zmienił.

- Teraz naprawdę rozumiem, ile to jest pracy, to jest jakiś totalny armagedon mieć dużą rodzinę i to jest niezwykle trudne, choć przepiękne - wyznała w rozmowie z portalem pomponik.pl. - Miałam okazję zamienić kilka słów z mamą z wesołą czwórką dzieci i dla mnie to jest niewyobrażalne w tym momencie, bo ja mam jednego synka, ale jest to wymagające. Tu potrzeba dużo cierpliwości – wyjaśniła - dodała.

Co z Idą Nowakowską po wyrzuceniu z "Pytania na śniadanie"?

Szerokiej publiczności, Ida Nowakowska dała się poznać głównie poprzez prowadzenie porannego show w TVP - "Pytanie na śniadanie". Wraz ze zmianami w Telewizji Polskiej po zmianie władz, znana mama straciła jednak tę posadę. Choć nadal możemy ją oglądać w programie "The Voice Kids", który był nagrywany z dużym wyprzedzeniem, to najprawdopodobniej gwiazda nie wróci już do TVP.

Jakie będą jej dalsze losy zawodowe? Póki co, jak deklaruje, skupia się na życiu rodzinnym i spędzaniu jak największej ilości jakościowego czasu z synkiem i mężem. 

Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej.
Autor: Instagram/ @idavictoria Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej.
Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej.
Autor: Instagram/ @idavictoria Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej.