Wielkanoc z Disneyem w polskiej stacji. Cały dzień bajek, a na wieczór koncert "Sto lat Disneya"

2023-04-03 16:15

Jak co roku, stacje telewizyjne prześcigają się w proponowaniu ramówki idealnej do rodzinnego spędzenia czasu w święta. Filmy animowane i aktorskie filmy familijne cieszą się niemałym zainteresowaniem. Nadchodząca Wielkanoc będzie gratką dla małych i dużych fanów Disneya. Dzieci z pewnością będą zachwycone. Jakie bajki i gdzie będzie można obejrzeć?

bajki Disneya
Autor: Getty Images/ materiały prasowe Wielkanoc pełna disneyowskich bajek i filmów dla dzieci

"Dzień Disneya" to wielkanocna propozycja od telewizji Polsat. W poniedziałek, 10 kwietnia stacja od samego rana do nocy poświęci swą ramówkę dla bajek Disneya. Wieczorem, o godzinie 20.00 odbędzie się relacja z koncertu "100 lat Disneya". Na scenie wystąpią wówczas same gwiazdy, m.in. Cleo i Michał Szpak.

Zobacz też: Ten chłopiec to "żywe dziecko z bajek Disneya". Czy to zasługa pewnej tradycji?

Beszamel: jak ozdobić mazurki wielkanocne?

Przeczytaj też: Zobacz córki "najpiękniejszej pary w Gruzji". Wyglądają jak księżniczki Disney’a

Bajki Disneya na Polsacie w Wielkanocny Poniedziałek. O której oglądać?

To już piąty "Dzień Disneya" organizowany przez polską stację. Atrakcje kinowe dla najmłodszych rozpoczną się już wczesnym rankiem. O 7.25 dzieci będą mogły oglądać bajkę "Zaplątani". Zaraz po niej, na małym ekranie zaprezentowana zostanie kontynuacja tej samej opowieści - "I żyli długo i zaplątani" (godz. 9.30). Stacja wyemituje też bajkę "Ratatuj (godz. 9.40) i "Vaiana: Skarb oceanu" (godz. 12.00).

O godzinie 14.20 widzowie będą mogli obejrzeć bajkę z 2016 roku - "Zwierzogród", a następnie film przygodowy, nagrodzony Oskarem - "Księga dżungli" (godz. 16.35).

100 lat Disneya - koncert. Jakie gwiazdy wystąpią?

Na koniec dnia będzie jeszcze jedna atrakcja, którą z pewnością docenią młodzi widzowie, kochający kultowe piosenki z bajek Disneya. O godzinie 20.00 stacja będzie relacjonować koncert "100 lat Disneya". Wysłuchać będzie można adaptacji piosenek Disneya, między innymi z "Krainy lodu", "Alladyna", "Króla lwa", "Nasze magiczne Encanto", czy "Pięknej i Bestii".

Piosenki zaśpiewają Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, chór Sound’n’Grace i Igor Herbut.

Na scenie oprócz piosenkarzy obecni mają być też Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald oraz Kaczka Daisy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza