Małgorzata Tomaszewska zdradziła jak wróciła do formy po ciąży. „15-20 minut dziennie”

2024-06-10 11:35

Małgorzata Tomaszewska urodziła swoje drugie dziecko, córeczkę o imieniu Laura 20 lutego. Już od dawna prezenterka wygląda świetnie, a gdy pokazała zdjęcia z wakacji, fani zasypali ją pytaniami o ćwiczenia i dietę. „Ćwiczę codziennie” - relacjonuje znana mama.

Małgorzata Tomaszewska mówi o powrocie do formy po porodzie.
Autor: Instagram @malgorzata_tomaszewska Małgorzata Tomaszewska mówi o powrocie do formy po porodzie.

Maleńka Laura, córka Małgorzaty Tomaszewskiej ma niespełna 4 miesiące, a jej mama już odzyskała formę sprzed ciąży. Gdy na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z ciepłych krajów, na których pozuje w szortach, a nawet w samym kostiumie, fani zasypali ją pytaniami o sposoby na piękną sylwetkę. 

Prezenterka nie zamierza ukrywać swoich metod. Zwłaszcza, że mogą się przydać każdej mamie. Według niej, wystarczy poświęcić niewiele czasu, bo jak przyznaje to tylko 15-20 minut dziennie. Liczy się jednak konsekwencja. A tą udaje się jej utrzymać mimo bycia mamą niemowlaka.

Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę)

- przyznaje Tomaszewska. 

Dowiedz się: „Śliczna po mamusi”. Internauci oszaleli na widok córki Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska o powrocie do formy sprzed ciąży

Małgorzata Tomaszewska zawsze była smukłą i wysoką kobietą. Z takimi warunkami, o wiele łatwiej o powrót do formy po porodzie, jednak ostatnie miesiące ciąży i sam połóg nie sprzyjają aktywności fizycznej. 

Jak zdradza znana mama, pierwsze delikatne ćwiczenia rozpoczęła tuż po połogu, a po 8. tygodniach po porodzie wróciła do pełnej aktywności. Nie oznacza to jednak, że katuje się ciężkimi treningami.

Ruch dostosowuję do malutkiej. Ćwiczę codziennie- jak mała pozwoli to pływam 5-6 basenów. Jeśli nie to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę). Wiem, że bywają nieprzespane noce- sama ostatnio mam pobudki co godzinę na jedzenie, ale staram się, żeby tę aktywność wykonywać codziennie - zdradziła.

Jak obiecuje gwiazda telewizji, niebawem opowie też fanom o diecie, którą stosuje po porodzie.

Oprócz maleńkiej córeczki, była prezenterka "Pytania na śniadanie" ma też 7-letniego syna o imieniu Enzo. Jego ojcem jest drugi mąż Tomaszewskiej, Ahmet Seyfi Yigit Tarci pochodzący z Turcji. Ich małżeństwo rozpadło się dwa lata temu. Gwiazda nie zdradza, kto jest tatą małej Laury. 

Zobacz: Tomaszewska boi się o bezpieczeństwo córeczki. Pyta fanek: „jak to jest?”