Ola Żebrowska leczy inne matki z kompleksów. „Uda nie odespały po ciąży”

2024-02-23 12:14

Właśnie za to uwielbiamy instagramowe konto Oli Żebrowskiej. Jest jak wspaniała koleżanka, która swoją szczerością umie poprawić humor jak nikt inny. Jej ostatni post jest zabawny, ale przy okazji udowadnia nam, że nie ma ideałów, a cellulit na nogach jest czymś zwyczajnym. Tak po prostu wygląda skóra i mało która z nas nie ma załamań i nierówności na udach. Po prostu wmówiono nam, że to coś złego.

Ola Żebrowska pokazała cellulit.
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska pokazała cellulit.

To nie pierwszy raz, gdy Ola Żebrowska normalizuje kobiece ciała, odlukrowuje macierzyństwo i zwyczajnie pokazuje prawdziwe życie, a nie instagramowe ideały. Widzieliśmy już niejednokrotnie, jaki bałagan ma czasami w domu. Bez krępacji pokazywała też, jak wygląda jej brzuch po czterech ciażach. Doceniamy każde z tych wyznań, bo wierzymy, że dobrze robią one na psychikę innym mamom. Tym razem żona znanego aktora pokazała nogi, z których przecież słynie.

Zobacz: Ola Żebrowska pokazała ciało po 4 ciążach. "To nieprzyzwoite mieć taki brzuch"

Spis treści

  1. Ola Żebrowska pokazała zbliżenie na nogi
  2. Ola Żebrowska urodziła czwórkę dzieci
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Ola Żebrowska pokazała zbliżenie na nogi

Ola Żebrowska to wysoka i smukła kobieta, której nie można odmówić aparycji modelki, choć złośliwi często zarzucają zaniedbanie. Na galach i ściankach zachwycają przede wszystkim jej długie, szczupłe nogi. A jednak, jak się okazuje i one nie są bez skazy. Żebrowska pokazała ostatnio kilka kadrów po nieprzespanej nocy. Ze szczerością pisze, że zawsze, jak zależy jej na dobrym wyglądzie następnego dnia, kiepsko śpi.

Po opublikowaniu selfie w lustrze, ze skwaszoną miną i w rozciągniętej koszuli, znana mama pokazała też sarkastycznie zbliżenie na nogi, pisząc:

"I coś te uda też jeszcze nie odespały po ciąży".

Naszym zdaniem są piękne i zwyczajnie - prawdziwe. 

Ola Żebrowska urodziła czwórkę dzieci

36-letnia Żebrowska ma wesołą gromadkę dzieci. Znana mama rodziła aż cztery razy. Ma 14-letniego syna Franciszka, 11-letniego Henryka, 3-letniego Feliksa i półtoraroczną córkę Łucję. 

Żona Michała Żebrowskiego nie raz już wzbudzała kontrowersje i to nie tylko w kwestiach tematów body positive. Cały internet huczał, gdy upubliczniła niemal całkiem nagie zdjęcie swojego męża w dniu mężczyzn. Zarzucano jej wtedy, że "myśli tylko o seksie". Podobnie było, gdy pokazała siebie karmiącą podczas siedzenia na toalecie, co było hitem internetu co najmniej przez tydzień... Czekamy na więcej!

Instastories Oli Żebrowskiej
Autor: Instastories Oli Żebrowskiej Instastories Oli Żebrowskiej.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza