Rozenek pokazała nagranie ze świątecznej podróży z dziećmi i się zaczęło. „Dwójka stoi smutna”

2023-12-27 11:17

Małgorzata Rozenek często dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami na Instagramie. Pokazuje zarówno swoje małżeństwo z Radosławem Majdanem, starszych synów ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem, jak i młodszego syna, 3-letniego Henia, którego ojcem jest znany piłkarz. Przy okazji świąt spotkał ją przez to spory hejt. Zarzut był absurdalny.

Burza o nierówne traktowanie dzieci pod nagraniem Rozenek
Autor: Instagram/ @m_rozenek Burza o nierówne traktowanie dzieci pod nagraniem Rozenek

45-letnia Małgorzata Rozenek wiele mówi o swoim macierzyństwie, zwłaszcza w kontekście in-vitro i żmudnych starań o dzieci. Dzięki tej metodzie, znana mama ma już trzech synów: 17-letniego Stanisława, 13-letniego Tadeusza i 3-letniego Henryka. 

Cała patchworkowa rodzina, jaką gwiazda telewizji stworzyła wraz z Radosławem Majdanem, spędziła Wigilię z dziadkami, a w pierwszy dzień świąt ruszyła w podróż do Dubaju. Przy okazji wrzuconego filmiku z podróży na znaną mamę wylało się mnóstwo hejtu. 

Przeczytaj też: Rozenek pokazała filmik z Heniem i się zaczęło. „A pani to tak może pokazywać cudze dzieci?"

Rozenek-Majdan w Sejmie: Stoję przed Wami, jako matka trójki dzieci urodzonych metodą in vitro

Filmik z lotniska rozwścieczył fanów

Niepozorny filmik z lotniska, na którym 3-letni Henio Majdan z podekscytowaniem ciągnie walizkę, a jego starsi, nastoletni bracia podróżują w dużo większym spokoju wywołał z internautach zadziwiająco dużo emocji. Jedna z fanek zarzuciła znanej mamie, że zaniedbuje starszych synów.

"Henio jak zawsze rozpieszczany i całowany, a pozostała 2 stoi smutna" - napisała jedna z fanek, pod której komentarzem rozgorzała dyskusja. 

"Pewnie im przykro że nie ma przy nich ich ojca... Tu nie chodzi o całowanie, ale samą obecność" - dodała swoje trzy grosze inna użytkowniczka. 

Na szczęście wiele osób wykazało się zdecydowanie bardziej zdroworozsądkowym podejściem. 

"Haha spróbuj pocałować nastolatka, jeszcze do zdjęcia" - zażartowała jedna z osób. 

"Mój syn ma prawie 11 lat i już się ode mnie opędza, żebym mu nie robiła siary" - zareagowała jedna z internetowych mam. 

"Jasne, biedne dzieci w wieku nastoletnim, na wycieczce w Dubaju nie myślą o niczym innym jak o przytulankach z mamusią i o tym, że nie ma biologicznego taty. Chłopcy mają dobre i wygodne życie, są bardzo kochani" - skwitowała jeszcze jedna. 

Afera o wózek dla 3-latka

Co sądzicie o tych zarzutach? Internauci nie biorą też pod uwagę, że starsi synowie Małgorzaty Rozenek zazwyczaj sami stoją za kamerą podczas wyjazdów i są autorami rolek, na których główną rolę gra mały Henryk.

Na całą tą dyskusję, przyzwyczajona do internetowego hejtu Rozenek w ogóle nie odpowiedziała. Zwłaszcza, że w pozostałych komentarzach nie brakowało innych ataków. Między innymi o to, że rodzina zabrała na wyjazd wózek dla 3-letniego Henia. Całą aferę słusznie podsumowała jedna z internautek.

"Święta Bożego Narodzenia... Jeszcze wczoraj łamaliśmy się opłatkiem, tyle mówi się o życzliwości, szacunku, a tu pyk... Jeden dzień i ludzie nie utrzymają swoich ciętych języków. Jakież musi być smutne ich życie..." 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza