Odczaruj dzieciom Wielkanoc! Dzięki tym zabawom czekoladowe jaja pójdą do lamusa

2024-02-27 11:50

W wielkanocnym odcinku "Królowych Matek" redaktorki M jak mama polecają swoje pomysły na zabawy wielkanocne dla dzieci oraz te angażujące całą rodzinę. Dzielą się także swoimi "łowami" ze świątecznych zakupów, w których znalazły się pomysłowe "niesłodyczowe" drobiazgi dla dzieci. Na koniec zdradzają patenty, które sprawdziły się w ich domach. Czy udało im się odczarować dzieciom Wielkanoc? Sami oceńcie!

Wielkanocne zabawy dla dzieci - Królowe Matki odc. 5

Zabawy odczarowujące dzieciom Wielkanoc

5 odcinek "Królowych Matek" to skarbnica pomysłów na zabawy wielkanocne dla dzieci. Redaktorki Aneta Żuchowska i Natalia Kosznik dzielą się swoimi pomysłami na temat wciągających zabaw dla małych i dużych dzieci. Aneta w swoich wypowiedziach wraca sentymentalnie do czasów, kiedy organizowała pierwsze polowania na wielkanocne jajka dla swojego 2-letniego wówczas synka. Tłumaczy także, dlaczego z czasem zrezygnowała z szukania czekoladowych jajek na rzecz niesłodkich drobiazgów. Wspomina także, jak sprytnie chciała uniknąć "rozpierduchy w domu", która zwykle towarzyszy dziecięcym zabawom.

Wszyscy kochają prezenty od zajączka wielkanocnego

Natalia z kolei zdradza pomysł na zdrowe, domowe słodycze i wyjaśnia, kto tak naprawdę przynosi upominki dla dzieci w Wielkanoc. Sprawdźcie czy to jest królik wielkanocny, czy jednak zając wielkanocny!

Zainspirujcie się także naszymi propozycjami na prezenty. Redaktorki polecają gry z motywem wielkanocnym, w które uwielbiają grać z całą rodziną. Wśród nich są też propozycje dla maluszków. W odcinku także to, jak napisać list od zajączka do dzieci, jak umiejętnie pozbyć się dużej ilości nazbieranych przez dzieci jajek z czekolady i nie zepsuć przy tym im zabawy, a także o tym, jak bawić się w Wielkanoc z całą rodziną według pomysłu aktorki Barbary Kurdej-Szatan. Wpadajcie!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza