Maffashion o byciu mamą po raz drugi. "Nigdy nie chciałabym przeżywać tego znowu"

2023-01-04 10:05

Najbardziej znana polska blogerka modowa i influencerka, Julia Kuczyńska, znana wszystkim jako Maffashion jest mamą już od 2 i pół roku. Niedawno media huczały o jej głośnym rozstaniu z ojcem Bastka, aktorem Sebastianem Fabijańskim. Po kilku miesiącach od tamtej afery, młoda mama w szczerych słowach odnosi się do trudów macierzyństwa.

Julia Kuczyńska, Maffashion
Autor: Instagram/ @maffashion_official Julia Kuczyńska szczerze o swoim podejściu do ponownego macierzyństwa.

35-letnia dziś Julia Kuczyńska zbudowała swoją markę własną, jako jedna z pierwszych blogerek modowych w Polsce. Mało kto pamięta, że rozpoznawalna zaczęła być już jako bardzo młoda dziewczyna. Jej blog, który błyskawicznie zyskał popularność, ma już 14 lat.

Odkąd zaczęła odwiedzać premiery i pokazy mody, wniknęła do świata celebrytów i gwiazd. Stworzyła związek z jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia - Sebastianem Fabijańskim. Z tego związku ma syna, 2-letniego Bastiana. 

Przeczytaj: Imiona urodzonych w 2022 dzieci polskich gwiazd. Nazwałybyście tak swoje pociechy?

PIERWSZY WYWIAD FABIJAŃSKIEGO PO OGŁOSZENIU NA FAME MMA

Dowiedz się: 8 złych powodów dla starań o kolejne dziecko. Może to jednak nie jest dobry pomysł?

Jak przystało na influencerkę, Kuczyńska utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Co jakiś czas w relacjach na Instagramie daje możliwość zadawania sobie pytań. Ostatnio jedno z nich dotyczyło właśnie macierzyństwa. Niektórzy byli bardzo ciekawi, czy planuje drugie dziecko.

Na te pytania, Kuczyńska odniosła się do aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie, twierdząc, że nie jest to chyba dobry moment dla niej na kolejne dziecko.

Jakaś część mnie by chciała. Inna natomiast ma obawy. Nie, nie "daję w szyję". Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju, nie zachęca, budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są "prognozy", ciężko myśleć o kolejnych dzieciach - skomentowała Maff.

Na "nie" dla celebrytki jest też fakt, że bardzo źle znosiła ciążę.

Prawdą jest też, że inaczej wyobrażałam sobie (z perspektywy kobiety ciężarnej) ten błogosławiony stan i macierzyństwo. Nigdy nie chciałabym drugi raz tego przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii. Już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie. Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci. Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl - skwitowała stanowczo. 

Nie dziwią nas takie deklaracje, zwłaszcza, że życie Maffashion od pewnego czasu jest pełne zawirowań. W styczniu 2020 roku Julia i Sebastian Fabijański ogłosili, że są parą, choć media od miesięcy o tym spekulowały. We wrześniu tego samego roku urodził się ich syn - Bastian Jan.

Niespełna rok później para ogłosiła swoje zaręczyny. Rodzinna sielanka nie trwała jednak długo, bo latem 2022 roku rodzice dwulatka ogłosili rozstanie.

Nie obyło się bez kontrowersji. Media huczały od wiadomości o wzajemnych zdradach pary i aferze, w którą zamieszana była znana "bywalczyni" - transseksualna Rafalala.

Zobacz: W 2023 czeka nas kolejny baby boom. Te znane mamy urodzą niebawem, jedna z nich czeka na 6. dziecko