Syn księżnej Kate i księcia Williama skończył 6 lat. "Cała mama"

2024-04-24 16:22

Książę Louis to najmłodsze dziecko brytyjskiej pary książęcej. Chłopiec świętuje szóste urodziny, z tej okazji rodzice opublikowali jego zdjęcie, zrobione przez księżną Kate. Komentujący dostrzegli podobieństwo księcia do jego mamy. Też je widzisz?

Syn księżnej Kate i księcia Williama skończył 6 lat. Cała mama
Autor: Instagram @princeandprincessofwales Syn księżnej Kate i księcia Williama skończył 6 lat. "Cała mama"

Brytyjska para książęca przechodzi trudny czas. Księżna Kate wyznała niedawno, że choruje na raka. Zanim oświadczenie księżnej Walii ujrzało światło dzienne, ona i jej mąż, książę William, chcieli skupić się na dzieciach i na wyjaśnieniu im, co dzieje się z ich mamą. - Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że jako rodzina potrzebujemy teraz trochę czasu, przestrzeni i prywatności, zanim dokończę leczenie - mówiła na nagraniu.

Chociaż na oficjalnym profilu na Instagramie aktywność zdecydowanie spadła, nie mogło tam zabraknąć informacji o urodzinach księcia Louisa. Chłopiec skończył sześć lat.

Spis treści

  1. Księżna Kate i książę William opublikowali zdjęcie syna
  2. Książę Louis to "cała mama"
  3. Dzieci brytyjskiej pary książęcej
"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8

Księżna Kate i książę William opublikowali zdjęcie syna

Książę Louis urodził się urodził się 23 kwietnia 2018 roku. Z okazji szóstych urodzin chłopca na instagramowym profilu @princeandprincessofwales pojawiło się zdjęcie księcia, zrobione przez księżną Walii. "Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, książę Louis!" - napisano w opisie, dziękując przy okazji za wszystkie życzenia.

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętego księcia, którego chyba niedawno odwiedziła wróżka-zębuszka.

Przeczytaj także: Rodzina królewska zabrała głos w sprawie nadpobudliwego księcia Louisa. To wina diety?

Książę Louis to "cała mama"

W komentarzach nie zabrało życzeń dla księcia, internauci byli również w szoku, że tak szybko urósł, w końcu dopiero "wczoraj" się urodził. Pojawiły się także głosy wskazujące, że chłopiec jest bardzo podobny do księżej Kate, ale i do jej ojca, Michaela Middletona. "Cała mama", "Jest bardzo podobny do swojej mamy", "On naprawdę wygląda jak ojciec Middleton" - czytamy. Zgadzasz się z tymi stwierdzeniami?

Przeczytaj także: Tych zasad księżna Kate surowo przestrzega. Jak wychowuje się królewskie dzieci?

Dzieci brytyjskiej pary książęcej

Księżna Kate i książę William mają troje dzieci. Ich pierworodny syn, książę George (a właściwie: George Alexander Louis) urodził się 22 lipca 2013 roku. Dwa lata później, 2 maja 2015 roku, przyszła na świat księżniczka Charlotte (Charlotte Elizabeth Diana). A najmłodszy, książę Louis (Louis Arthur Charles) - 23 kwietnia 2018 roku. Chłopiec jest czwarty w kolejce do tronu, po swoim ojcu oraz starszym rodzeństwie.

Przeczytaj także: Żadna matka nie jest "odporna na lęki i depresję". Księżna Kate walczy w ważnej dla nas sprawie

Sonda
Książę Louis jest podobny do mamy?