Wybierz ulubione produkty z kategorii "Dziecko 5+" w Plebiscycie Złoty Brzuszek

2016-10-07 11:56

To już  przedostatni etap głosowania w tegorocznej edycji plebiscytu Złoty Brzuszek. Zachęcamy do głosowania na produkty z kategorii "Dziecko 5+". Najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami.

zb_5+
Autor: mjakmama.pl

Spis treści

  1. Złoty Brzuszek: jak głosować?
  2. Złoty Brzuszek: produkty w kategorii "Dziecko 5+"

Jury redakcyjne oceni uzasadnienia wyboru przesłane przez czytelników w wiadomościach SMS oraz na stronie www.zlotybrzuszek.pl. Wybierając zwycięzców jury weźmie pod uwagę pomysłowość, zwięzłość i oryginalność wypowiedzi. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w miesięczniku "M jak Mama" oraz na stronie internetowej www.zlotybrzuszek.pl. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone atrykcyjnymi upominkami - zestawami artykułów wyposażenia wnętrz.

W konkursie Złoty Brzuszek czytelnicy miesięcznika „M jak Mama” oraz portalu Mjakmama.pl wybierają swoje ulubione produkty spośród wyrobów zgłoszonych przez producentów i dystrybutorów w czterech głównych kategoriach: Ciąża i poród, Niemowlę, Dziecko 1,5 +, Dziecko 5+. Produkty, które otrzymają najwięcej głosow w danej kategorii będą mogły posługiwać się tytułem Złoty Brzuszek 2016.

Złoty Brzuszek: jak głosować?

Na wybrane produkty z kategorii "Dziecko 5+" można głosować w dniach na nie w dniach od 7 października do 9 listopada 2016 roku przez stronę internetową www.zlotybrzuszek.pl. lub wysyłając SMS na 7243. SMS należy napisać wg wzoru: MJAKMAMA.XX.treść odpowiedzi”, gdzie XX oznacza numer produktu, na który chcesz głosować, a „treść odpowiedzi” - uzasadnienie swojego wyboru.

Złoty Brzuszek: produkty w kategorii "Dziecko 5+"

  • RECARO Monza Nova 2 Seatfix

Producent: Recaro

Głosuj na ten produktlubSMS 7243 o treści MJAKMAMA.20.komentarzSportowy design, znakomita ochrona oraz zaawansowane funkcje to wyróżniki tego fotelika 15-36 kg. Fotelik został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. Przestrzenna konstrukcja zapewnia wentylację i pochłania energię, a dodatkowe poduszki boczne z zaawansowanego materiału stanowią ochronę klatki piersiowej i głowy. Monza Nova 2 Seatfix to także doskonała tapicerka oraz  indywidualny system Audio. Fotelik może być używany w samochodach z systemem ISO FIX, jak również bez tego systemu. www.recaro-polska.pl

  • BABY ZDRÓJ woda niskosodowa i niskozmineralizowana

Producent: Baby Zdrój

Głosuj na ten produktlubSMS 7243 o treści MJAKMAMA.28.komentarz

Czerpana z jednego źródła o pierwotnej czystości i smaku. Stanowi idealną bazę do przygotowywania posiłków dla niemowląt od pierwszych dni życia, przewyższając wymagania jakościowe stawiane producentom wody dla niemowląt. Baby Zdrój o poj. 250 ml doskonale wpasowuje się w małe rączki, a oryginalne zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo spożywania wody nawet podczas ruchu, zmniejszając ryzyko zachłyśnięcia się i zalania. Sprzyja budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 113/DKJ/2014. www.babyzdroj.pl

 

recaro5+
Autor: materiał archiwalny
babyzdroj5+
Autor: materiał archiwalny
Nasi Partnerzy polecają