Spray do usuwania plastrów

2018-05-30 14:24

Dzieciom usuwanie plastrów kojarzy się głównie z bólem. Dlatego też idealnym rozwiązaniem, by chronić swoją skórę przed podrażnieniami po usunięciu plastra, a dodatkowo usunąć go bezboleśnie jest Akutol - spray do usuwania plastrów. Każdy rodzić powinien mieć go w swojej apteczce.

Akutol spray do usuwania plastrów, który pomaga szybko (do 15 sekund), łatwo i bezboleśnie usunąć różnego rodzaju plastry i opatrunki:

  • plastry kryjące,
  • plastry transdermalne,
  • plastry nikotynowe,
  • plastry kinesiotapingowe,
  • opatrunki przylepne.

Akutol działa natychmiastowo, szybko wysycha, jest łatwy w aplikowaniu. Nie narusza rany oraz ułatwia jej gojenie się. To produkt całkowicie bezpieczny, pozostawia skórę czystą, gotową do przyklejenia nowego plastra/opatrunku. Szczególnie polecany dla dzieci i dorosłych  aktywnie spędzających czas, osób stosujących plastry hormonalne/nikotynowe, pacjentów specjalistycznych placówek: m.in. ze stomią, cukrzycą.

Usuń plaster w 3 szybkich krokach!
Przed użyciem Akutolu sprayu do usuwania plastrów, skóra w obrębie plastra powinna być czysta i sucha.

1. Spryskaj plaster sprayem z odległości 10-15 cm. od skóry.
2. Odczekaj 10-15 sekund.
3. Zerwij plaster szybkim ruchem.

W przypadku plastrów nieprzepuszczalnych, należy spryskać róg plastra i po kilku sekundach podnieść jego krawędź. Następnie ponownie spryskać i zdejmować partiami.

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza