BAJKOWE DANIA sposobem na NIEJADKA? Zobaczcie Malezyjkę, która z gotowania dań dla dzieci uczyniła sztukę [FILM]

2014-09-11 11:44

Jak sobie poradzić z niejadkiem? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste i leży w zasięgu ręki - przygotowywać mu kolorowe posiłki, które go zachęcą do jedzenia. Zobaczcie, jak to robi Malezyjka, która z gotowania dla dzieci uczyniła sztukę!

Trudzisz się w kuchni, codziennie wymyślasz inne dania, a dziecko i tak nie chce ich jeść? Zamiast się frustrować, spróbuj zmienić nastawienie. Jeśli zirytowana będziesz usiłowała wcisnąć dziecku obiad, tylko pogłębisz jego upór i osiągniesz efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego.

>> 7 trików, dzięki którym twoje dziecko zje posiłek >>

Problem w domu z niejadkiem miała również Lee, Malezyjka. Postanowiła podejść dziecko sposobem i zaskoczyć je tym, co odnajdowało na talerzu. Udało jej się osiągnąć olbrzymi sukces - córka zaczęła jeść, a Malezyjka w gotowaniu odnalazła sposób na... siebie.

Jej dania to prawdziwe dzieła sztuki. Food stylingiem zajęła się na poważnie w 2008 roku, a stała się sławna, gdy zaczęła publikować zdjęcia swoich potraw w sieci. Zobaczcie jej niesamowite dania!

Agencja TVN/x-news