Konkurs Laurka dla Babci i Dziadka. Możesz wygrać książki i płyty - wyniki!

2016-01-27 15:39

Dzień Babci i Dzień Dziadka - ukochanych opiekunów dzieci już niedługo. Z tej okazji przygotowałyśmy dla was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać 10 książek i 10 płyt DVD. Zapoznajcie się ze szczegółami!

laurka na dzień babci i dziadka
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe W konkursie "Laurka na Dzień Babci i Dziadka", aby móc wygrać jedną z nagród, wystarczy wysłać zdjęcie laurki przygotowanej przez kochające wnuki.

Spis treści

  1. Nagrody
  2. Zadanie konkursowe
wierszozwierze
Autor: materiał archiwalny
mały książę
Autor: materiał archiwalny

Dziękujemy bardzo za wszystkie odpowiedzi Oto lista laureatek: Płyty DVD "Mały Książę" wygrywają: 1. Monika Jamróz-Brzegowa 2. aldonkus 3. MamaOSkara 4. yooopie 5. netoguga 6. wiktoria-2109 7. monbarga 8. vikkaj 9. bdrozdek 10. Kamila Kamila Książki wygrywają (książki będą wysyłane losowo): 1. asiamm2 2. Jerzy ciemny 3. xenia 4. dorota_profit 5. marika1503 6. model1983 7. malwa 7 8. grzegorowska 9. Beata361 10. malnad Zwyciężczynie bardzo prosimy o wysłanie swoich danych (imienia i nazwiska, adresu i loginu z forum) na e-mail: asierant@grupazpr.pl. Serdecznie gratulujemy!

-----------------------------------------------

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najważniejszych świąt w kalendarzu najmłodszych. Z okazji 21 i 22 stycznia dzieci przygotowują w przedszkolu przedstawienia, specjalnie dla swoich dziadków, którzy, pełni wzruszenia, obserwują występy swoich wnuków. Najmłodsi uwielbiają rodziców swoich rodziców za czas, który im poświęcają i troskę, z jaką się nimi opiekują. Jednym ze sposobów okazania miłości starszemu pokoleniu jest również wręczanie im podarunków. Już od 1964 roku, kiedy w Polsce ogłoszono Dzień Babci, dzieci najczęściej obdarowują swoich dziadków prezentem prosto z serca - własnoręcznie przygotowaną laurką. Dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs!

Nagrody

  • 5 książek - "Tadzik się nudzi", Wydawnictwo SKRZAT
  • 5 książek - "Wierszozwierze", Wydawnictwo SKRZAT
  • 10 filmów na DVD - "Mały Książę", Wydawnictwo Kino Świat

Zadanie konkursowe

Zrób z dzieckiem dowolną laurkę dla dziadków np.: kolaż, rysunek, wyklejankę, wycinankę - technika jest dowolna. Zdjęcie laurki dodaj w wątku na forum.

Biorę udział!

1. Aby móc dodać zdjęcie, należy zarejestrować się na forum Mjakmama24.pl. Możesz to zrobić w tym miejscu

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować.

3. W konkursie można dodać tylko 1 zdjęcie. Kolaż przedstawiający kompozycję fotografii nie będzie brany pod uwagę.

Konkurs trwa od 11.01.2016 do 24.01.2016.

Nicki laureatów Konkursu zostaną opublikowane do 01.02.2016 r. w wątku konkursowym na forum.mjakmama24.pl oraz w tym artykule.

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.