KONKURS: Zostań Mamą Chicco na okładkę "M jak Mama"!

2017-02-23 10:10

Drogie Czytelniczki "M jak Mama" i mjakmama.pl! Kochane przyszłe mamy! Razem z marką Chicco zapraszamy Was do przygody życia, jakim jest konkurs Mama Chicco na okładkę ”M jak Mama”. Podarujcie sobie niezwykłą przygodę i pamiątkę – swoją własną okładkę „M jak mama” w numerze, który ukaże się z okazji Dnia Matki.

Mama Chicco
Autor: materiały prasowe Mama Chicco na okładkę "M jak Mama"

Spis treści

  1. Nagrody na Dobry Początek
  2. Reportaż o Tobie
  3. Jak zostać Mamą Chicco?
chicco1
Autor: materiał archiwalny
chicco
Autor: materiał archiwalny
chicco szablon
Autor: materiał archiwalny
chicco szablon 2
Autor: materiał archiwalny
Mama Chicco
Autor: materiał archiwalny

Pokażecie nam, jak pięknie wyglądacie w ciąży. Pokażcie, jakie emocje towarzyszą Wam w tym szczególnym czasie - podekscytowanie, wzruszenie, ciepło i miłość. Każda w Was, drogie czytelniczki, może zostać naszą modelką. Nie zwlekajcie więc, uśmiechnijcie się do obiektywu i podzielcie się swoją radością.

Nagrody na Dobry Początek

My natomiast wybierzemy 5 z Was, które obdarujemy łóżeczkami Chicco Next2Me oraz wyprawką Chicco „Na Dobry Początek”.  Jedna z Was dodatkowo otrzyma w prezencie brzuszkową sesję zdjęciową, z której wybrana fotografia trafi na okładkę miesięcznika „M jak Mama”.

Reportaż o Tobie

Laureatka nagrodzona brzuszkową sesją zdjęciową otrzyma także niepowtarzalną szansę, aby opowiedzieć czytelnikom M jak Mama o swojej przygodzie z macierzyństwem - drogą od radosnego oczekiwania aż po wspólne chwile z Maleństwem. Laureatka zostanie bohaterką dwóch wywiadów/reportaży, które ukażą się w kolejnych numerach magazynu.

Jak zostać Mamą Chicco?

Wejdź na profil M jak Mama w serwisie społecznościowym Facebook - www.facebook.com/mjakmama - znajdziesz tam specjalnie przygotowane wydarzenie - Konkurs Mama Chicco na okładkę "M jak Mama". Teraz wystarczy, że w wydarzeniu pozostawisz swoje zdjęcie, zdjęcia lub kolaż (szablony kolaży do pobrania ze strony CiaoChicco.pl), koniecznie z widocznym brzuszkiem. Powodzenia!

Na Wasze zdjęcia czekamy do końca lutego.  Przed zgłoszeniem się do konkursu zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU

Nasi Partnerzy polecają