Nagrody - konkurs "Dzień Chłopaka z M jak Mama"

2018-09-24 10:11

Jakie nagrody czekają na Was w konkursie na Dzień Chłopaka?

Konkurs Dzień Chłopaka
Autor: mjakmama.pl

Drukarka 3DMagic Fabryka 3D wraz z zestawem żeli i zestawem tematycznym - dla dzieci 6+

Dzięki innowacyjnej technologii utwardzania żelu światłem UV oraz wspaniałym  szablonom, szybko, łatwo i bezpiecznie przekształcisz swoje pomysły w realne  kształty, a nawet trójwymiarowe konstrukcje! 

Zestaw koszulek dla taty i synka z firmy jakamama.pl

Koszulki dla Taty i Syna. Super t-shirty z nadrukami wykonane z bawełny 100% posłużą długi czas. Dla rodzica, który wie że podkreślanie więzi z dzieckiem to super sprawa. Bo miłość taty i dziecka to coś niezwykłego :) 

Peeling For Cool Men Tobacco&Cool Apple

Peeling For Cool Men łączy w swojej formule 3 pielęgnacyjne olejki: migdałowy, makadamia i arganowy. Pomaga pozbyć się martwego naskórka, pozostawiając skórę nawilżoną i wyraźnie ujędrnioną. Masaż przy jego użyciu przypomina wizytę w prawdziwym SPA.

Zabawka Dr. EUGENIUSZ

Gra edukacyjna Doktor euGeniusz pozwala sprawdzić wiedzę dziecka w różnych dziedzinach. Szalony doktorek euGeniusz zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania!

Zabawka SUPER MAGIC JINN

Super Magic Jinn to nowa wersja znanej już dobrze zabawki, która potrafi czytać w Twoich myślach. Zabawne zwierzątko zgaduje hasła z aż pięciu kategorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty.

Gra interaktywna Wykrywacz Skarbów 5-7 lat, 8-11 lat

Czas na przygodę! Poczuj się, jak prawdziwy łowca  skarbów i znajdź skrzynię z diamentem! Drogę do celu wskaże Ci elektroniczny detektor. Uważaj jednak! Czekają na Ciebie zadania specjalne, a zegar tyka... 

Gra elektroniczna Wielki Skok 3-4 lata, 5-7 lat

Zabawa murowana! Wyciągnij z muru jak najwięcej cegiełek i powstrzymaj więźnia przed wielkim skokiem. W tej grze spryt i zręczność graczy odgrywa największą rolę. Każdy - choćby najmniejszy - błąd może skutkować porażką!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza