Nagrody - konkurs "Dzień Chłopaka z M jak Mama"

2018-09-24 10:11
Konkurs Dzień Chłopaka
Autor: mjakmama.pl

Jakie nagrody czekają na Was w konkursie na Dzień Chłopaka?

Drukarka 3DMagic Fabryka 3D wraz z zestawem żeli i zestawem tematycznym - dla dzieci 6+

Dzięki innowacyjnej technologii utwardzania żelu światłem UV oraz wspaniałym  szablonom, szybko, łatwo i bezpiecznie przekształcisz swoje pomysły w realne  kształty, a nawet trójwymiarowe konstrukcje! 

Zestaw koszulek dla taty i synka z firmy jakamama.pl

Koszulki dla Taty i Syna. Super t-shirty z nadrukami wykonane z bawełny 100% posłużą długi czas. Dla rodzica, który wie że podkreślanie więzi z dzieckiem to super sprawa. Bo miłość taty i dziecka to coś niezwykłego :) 

Peeling For Cool Men Tobacco&Cool Apple

Peeling For Cool Men łączy w swojej formule 3 pielęgnacyjne olejki: migdałowy, makadamia i arganowy. Pomaga pozbyć się martwego naskórka, pozostawiając skórę nawilżoną i wyraźnie ujędrnioną. Masaż przy jego użyciu przypomina wizytę w prawdziwym SPA.

Zabawka Dr. EUGENIUSZ

Gra edukacyjna Doktor euGeniusz pozwala sprawdzić wiedzę dziecka w różnych dziedzinach. Szalony doktorek euGeniusz zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania!

Zabawka SUPER MAGIC JINN

Super Magic Jinn to nowa wersja znanej już dobrze zabawki, która potrafi czytać w Twoich myślach. Zabawne zwierzątko zgaduje hasła z aż pięciu kategorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty.

Gra interaktywna Wykrywacz Skarbów 5-7 lat, 8-11 lat

Czas na przygodę! Poczuj się, jak prawdziwy łowca  skarbów i znajdź skrzynię z diamentem! Drogę do celu wskaże Ci elektroniczny detektor. Uważaj jednak! Czekają na Ciebie zadania specjalne, a zegar tyka... 

Gra elektroniczna Wielki Skok 3-4 lata, 5-7 lat

Zabawa murowana! Wyciągnij z muru jak najwięcej cegiełek i powstrzymaj więźnia przed wielkim skokiem. W tej grze spryt i zręczność graczy odgrywa największą rolę. Każdy - choćby najmniejszy - błąd może skutkować porażką!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE