Czy znasz odpowiedź na poniższe pytanie?

2016-09-08 11:50

Jaki procent mózgu Twojego dziecka rozwija się w ciągu pierwszych dwóch lat jego życia?*- 60, 70 czy 80 procent?

Rozwój mózgu dziecka-Enfamama
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Juz dzis zapisz się do Klubu Enfamama, by wspólnie z innymi mamami wyruszyć w niesamowitą podróż, jaka jest śledzenie zdobywania kroków milowych przez Twoje dziecko.

Zapraszamy także kobiety w ciąży! Z Klubem Enfamama dowiesz sie, jak intensywnie rośnie i zmienia się Twoje dziecko jeszcze przed przyjściem na świat.

Nie pozwól, by umkneły Ci te jedyne i niepowtarzalne momenty, gdy osiąga ono kolejne etapy rozwoju. Przygotuj się na nie, by móc sie nimi cieszyć. Dowiedz się, jak wspierać i inspirować Twoje dziecko otrzymując nasze newslettery.

Członkostwo w Klubie Enfamama to również atrakcyjne bonusy i akcje promocyjne dla Klubowiczów. Uczestnictwo w Klubie Enfamama jest bezpłatne, regulamin Klubu dostępny jest na www.enfamil.pl.

Dołącz do nas juz dziś na www.enfamil.pl!

*W ciągu pierwszych dwóch lat życia rozwija się 80% mózgu dziecka. Rhoshel K. Lenroot, Jay N. Gledd. Brain development in children and adolescents: Insights from anatomical magnetic resonance imaging. Neuroscience and Biobehavioral Reviews 30(2006), 718-729 Enfamil Premium 2, mleko następne. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. PO/ENF/16/0036

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza