Dzień Matki na Bulwarach Wiślanych

2018-05-24 13:00

Która z nas nie chciałaby, aby Dzień Matki upłynął pod znakiem zdrowia i urody? Z Bulwarami Wiślanymi to możliwe! Już w najbliższą sobotę i niedzielę, 26-27 maja, w Bulwarze Muzycznym zagości Strefa Zdrowia i Urody! Będzie można bezpłatnie zmierzyć swój poziom antyoksydantów, przetestować unikalne technologie Galvanic Spa i LumiSpa oraz skonsultować z obecnymi podczas eventu: lekarzem, kosmetologiem, dietetykiem.

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

Bulwary Wiślane zaplanowały najbliższy weekend z myślą o wszystkim mamach! Powstała z tej okazji Strefa Zdrowia i Urody stworzy okazję do wymiany doświadczeń w zakresie pielęgnacji i poznania nowych sposobów dbania o siebie.

Będzie możoliwość, by bezpłatnie zmierzyć swój poziom antyoksydantów, przetestować nasze unikalne technologie Galvanic Spa i LumiSpa oraz skonsultować z obecnymi: podczas eventu lekarzem, kosmetologiem, dietetykiem. Podczas wydarzenia porad będą udzielać: Joanna Skorek-Kopcik – kosmetolog, ekspert ds. zdrowia i urody, propagatorka holistycznej pielęgnacji w duchu Ajurwedy, Jolanta Flejszar-Olszewska – dr nauk chemicznych, specjalizująca się w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych, Aleksandra Korczyńska – lekarz, specjalista chorób zakaźnych, i Jarosław Dąbrowski – certyfikowanym trener personalny.

Będzie można również trochę się poruszać – w sobotę o 17.00 na scenę na Bulwarach Wiślanych ponowie zawita Nasser Naji, który w tanecznych rytmach przeprowadzi trening, natomiast w niedzielę będzie można się wyciszyć, wspólnie ćwicząc jogę przy zachodzie słońca oraz doskonalić technikę nordic walkingu.

W sobotę o 19.00 wystąpi także specjalnie dla mam ze swoim minirecitalem zespół PATJO Jazz Duo.

W tym szczególnym dniu nie zapominamy również o najmłodszych – w strefie animacji dzieci będą mogły przygotować kwiaty z bibuły oraz stworzyć laurkę dla mamy. Gwarantujemy dobą zabawę, dużo ruchu i świetne konkursy, a to wszystko pod czujnym okiem animatorów z Parku Rozrywki Julinek.

To będzie piękny i bardzo kobiecy event! Do zobaczenia!

Więcej informacji: 

https://www.facebook.com/events/612576195763318/

https://www.facebook.com/bulwarydzielnicawisla/