Funny Balls Show - interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny

2018-02-23 12:04

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili ujrzą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!  

Funny Balls Show
Autor: _materialy_prasowe|materiały prasowe Funny Balls Show

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek,  a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony  z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki  i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy,  w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show
Autor: _materialy_prasowe|materiały prasowe Funny Balls Show

Terminy spektakli:

26.05.2018         12:00 (Sb)         Katowice, Pałac Młodzieży PM
27.05.2018         12:00 (Pn)         Kalisz, Hala widowiskowo-sportowa OSRIR
28.05.2018         18:30 (Pn)         Łódź, Teatr DOM
29.05.2018         18:30 (Wt)         Lublin, Centrum Kongresowe UP
01.06.2018         18:30 (Pt)          Toruń, Aula UMK
02.06.2018         12:00 (Sb)         Warszawa, Teatr Palladium

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych  i małych – „Funny Balls Show” – w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, a radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się
z nami!

Więcej informacji na: https://pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show/

Funny Balls Show
Autor: _materialy_prasowe|materiały prasowe Funny Balls Show
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza