HAPPY BABY: targi zabawek i artykułów dla dzieci

2013-09-16 11:55

W dniach 19-20 października Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie zapraszają na Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY. Tegoroczna edycja HAPPY BABY zaskoczy liczbą wystawców, frekwencją odwiedzających oraz atrakcyjnym programem wystawienniczym.

targi logo
Autor: _materialy_prasowe

O zeszłorocznym sukcesie Targów zadecydowała bogata oferta programowa. Chcąc powtórzyć ubiegłoroczne zainteresowanie – 34 tysięcy zwiedzających – organizatorzy raz jeszcze postawili na szeroki zakres tematyki branżowej. Na Targach będzie można zobaczyć, przetestować i zakupić m.in. zabawki, kosmetyki, odzież czy akcesoria dla dzieci i niemowląt.
O rozwój naszych pociech zadbają specjaliści z zakresu wczesnej edukacji oraz liczni animatorzy.

Targi skierowane są zarówno do przyszłych rodziców jak i tych, którzy oczekują nadejścia potomstwa, jednak najważniejszym targowym gościem będą dzieci: w szerokim przedziale wiekowym – od niemowlaków do przedszkolaków. To właśnie dzieci najbardziej docenią organizowane przez nas zabawy i konkursy, aktywizujące całą rodzinę. Atrakcyjne nagrody zachęcą do ruchu nawet najbardziej nieśmiałe maluchy!

Targi HAPPY BABY to nie tylko atrakcje dla najmłodszych! To również okazja dla rodziców na poszerzenie swojej wiedzy. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią lekarze-specjaliści z  Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu, którzy przeprowadzą szereg prelekcji i odpowiedzą rodzicom na wszelkie nurtujące ich pytania.

Targi HAPPY BABY to doskonała platforma zabaw, edukacji i inspiracji. Zapraszamy całe rodziny, ponieważ na Happy Baby każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi wystawcy to najlepsi w branży specjaliści. Maluchy opuszczą Targi z nowymi, niezapomnianymi wrażeniami, a rodzice będą bogatsi o kompleksową wiedzę na temat opieki nad dzieckiem.

Dnia 19.10 Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY otwarte będą w godzinach 10:00-18:00. W niedzielę pożegnamy się godzinę wcześniej.

Serdecznie zapraszamy na weekend pełen rozrywki!

Więcej informacji na stronie: https://happybaby.mtp.pl/pl/
Zakup biletów: https://www.ticketpro.pl/jnp/inne/1087929-hobby-happy-baby-aquazoo.html

materiały prasowe