Inauguracja akcji „Zdrowe oczka – piękny świat!”

2016-09-02 16:35

Europejskie Centrum Zdrowego Oka - najnowocześniejsze centrum okulistyczne w Polsce i jedno z najbardziej innowacyjnych w Europie rozpoczyna akcję w zakresie profilaktyki zdrowotnej wzroku dzieci.

Zdrowe oczka-piekny swiat
Autor: thinkstockphotos.com

Przez cały miesiąc pod hasłem: „Zdrowe oczka – piękny świat!” ośrodek bezpłatnie przeprowadza badania wzroku wszystkim dzieciom, które przyjdą do placówek w Warszawie.

Inauguracja akcji odbędzie się 3. września 2016 roku podczas pikniku medycznego, który odbędzie się  na terenie zielonym nowej  placówki przy ulicy Hołubcowej 32 w Warszawie, w godzinach 10.00-16.00. Podczas pikniku medycznego personal placówki będzie badał  bezpłatnie wzrok wszystkich dzieci. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji: gry i zabawy, konkursy oraz  zwiedzanie centrum.

Przez cały wrzesień akcja bezpłatnych badań przesiewowych wzroku dzieci będzie kontynuowana w obu placówkach centrum. Promocja kierowana jest do szkół i przedszkoli w Warszawie oraz bezpośrednio do rodzin mających dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Więcej informacji na stronie www.eczo.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza