Kolorowa edukacja. Regiony Polski - nowa książeczka-kolorowanka od Wydawnictwa RM

2018-09-26 15:20

"Kolorowa edukacja. Regiony Polski" to kolejna pozycja z serii książeczek-kolorowanek od Wydawnictwa RM. Jaką skrywa zawartość?

Regiony Polski
Autor: materiały prasowe

Z ciekawych opowiastek o regionach administracyjnych i etnograficznych Polski dzieci dowiedzą się między innymi, jak się witamy po kaszubsku, a jak po góralsku, co je się na Kujawach i czym zdobi się chaty kurpiowskie. Kolorowe naklejki natomiast ułatwiają rozpoznanie poszczególnych regionów.

Patronat medialny nad książeczką – kolorowanką sprawuje TVP ABC, Magazyn "M jak Mama" oraz portale Miasto Dzieci i Dziecko w Warszawie.

Kolorowa Edukacja to seria książeczek-kolorowanek, za pośrednictwem których dzieci rozwijają swoją spostrzegawczość i koncentracje, a co najważniejsze bawiąc się zdobywają wiedzę o Polsce i świecie. W serii ukazały się już tytuły: Ptaki Polski, Drzewa Polski, Zwierzęta Polski, Historia Polski, Zwierzęta Świata, Kraje Świata, Dinozaury, oraz Pojazdy.

Kolorowanka Regiony Polski
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza