Konkurs KOPD "Świat przyjazny dziecku" rozstrzygnięty!

2019-04-23 13:21

Konkurs Świat przyjazny dziecku to unikalny i jeden z najstarszych projektów Komitetu Ochrony Praw Dziecka. W tym roku "M jak mama" było jego patronem medialnym.

KOPD
Autor: materiały prasowe

Konkurs Świat przyjazny dziecku to konkurs stworzony przez Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Od siedemnastu lat instytucja wnikliwie analizuje rynek produktów i usług kierowanych do najmłodszych i zaprasza firmy, które zasługują na miano przyjaznej dziecku. Wszystko po to, by dać rodzicom i opiekunom gotową listę najlepszych na rynku zabawek, książek i miejsc dla dzieci. 

Do siedemnastej edycji zgłoszonych zostało ponad 300 produktów z 65 firm. To ogromny rozmach i skala zaufania, jakim darzą KOPD firmy i instytucje z branży dziecięcej. Lista Laureatów będzie dostępna w czerwcu na stronie KOPD.

Konkurs jest najdłużej działającą inicjatywą tego typu a jedyną, prowadzoną przez organizację pożytku publicznego. Udział w nim to nie tylko walor edukacyjny i możliwość prezentacji produktów, ale przede wszystkim realna pomoc podopiecznym KOPD - potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Konkurs „Świat Przyjazny Dziecku” jest pozbawiony komercyjnego charakteru – cały dochód z Konkursu przeznaczony jest na działalność statutową KOPD. Oznacza to, że Wszystkie środki finansowe uzyskane z opłat konkursowych są przekazywane na bezpośrednią pomoc naszym podopiecznym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza