M jak mama - jesteśmy już z Wami 10 lat! Urodziny miesięcznika

2017-03-09 1:33

To nasze okrągłe urodziny! Od 10 lat staramy się robić pismo merytoryczne i ciekawe, a przede wszystkim przyjazne dla kobiety. Zobaczcie, co nam się udało przez ten czas dla Was zrobić. W jubileuszowym numerze M jak mama czeka na Was także masa atrakcji np. kupony rabatowe. 

tort
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami 
  2. Rozmawiamy o macierzyństwie ze znanymi mamami
  3. Prezentujemy przyszłe mamy z całej Polski
  4. Organizujemy liczne konkursy i akcje specjalne
  5. Dbamy o kontakt z Wami, cenimy sobie wasze opinie

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami 

W gronie naszych współpracowników są najlepsi specjaliści z ośrodków medycznych w całej Polsce. Opublikowaliśmy wywiady z tak wybitnymi ginekologami jak prof. Romuald Dębski, dr n. med. Marzena Dębska, prof. Tomasz Paszkowski czy prof. Mirosław Wielgos – krajowy konsultant w dziedzinie perinatologii. Teksty o leczeniu niepłodności konsultował dla nas prof. Sławomir Wołczyński, a dotyczące problemów związanych z wcześniactwem – prof. Ryszard Lauterbach, prof. Maria Borszewska-Kornacka, a także prof. Ewa Helwich – krajowy konsultant w dziedzinie neonatologii.

>> 24-26 marca - weekend rabatów z M jak Mama! Kupuj taniej w ponad 400 sklepach!

Rozmawiamy o macierzyństwie ze znanymi mamami

Mamy w swoim dorobku wiele wywiadów ze znanymi i lubianymi mamami – zwłaszcza popularnymi aktorkami. O swoich macierzyńskich doświadczeniach opowiadały na naszych łamach m.in. Anna Dereszowska, Paulina Holtz, Joanna Brodzik, Katarzyna Glinka i Maja Ostaszewska. Bo wszystkie te aktorki sa również matkami. I choć to wielkie gwiazdy, z nami rozmawiały na tak intymne tematy jak sposób przeżywania ciąży, poród, kłopoty z karmieniem piersią... Dzieliły się tym, wiedząc, że podobne problemy i radości przeżywa każda młoda mama, która to przeczyta.

>> Konkurs #10latMjakMama. Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

Prezentujemy przyszłe mamy z całej Polski

Na naszych okładkach są prawdziwe dziewczyny, a nie agencyjne modelki! Zapraszamy przyszłe mamy na sesje zdjęciowe, a one przyjeżdzają do nas z całej Polski, nawet z bardzo odległych jej zajątków. A po latach opowiadają, jak wspaniałą pamiątką jest dla nich ta okładka.

Organizujemy liczne konkursy i akcje specjalne

„M jak Mama” jest też pomysłodawcą i organizatorem kilku akcji. Od ośmiu lat przygotowujemy plebiscyt Złoty Brzuszek, w którym nasze czytelniczki wybierają najlepsze produkty dla mam i dzieci. W akcji „Punkt dla mamy” szukaliśmy w całej Polsce miejsc przyjaznych młodym rodzicom – efektem jest baza kilkudziesięciu placówek, w których małe dzieci i ich rodzice są mile widzianymi gośćmi. Co roku prowadzimy też kampanie pod hasłem „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”.

Dbamy o kontakt z Wami, cenimy sobie wasze opinie

Bardzo lubimy dostawać listy, maile i zdjęcia od czytelniczek – wszystkie je przyjmujemy z radością, bo są dowodem na to, że jesteśmy dla kogoś ważni. Chcemy w tym miejscu gorąco podziękować za wszelkie głosy, uwagi, propozycje nadesłane przez wszystkie lata – także te krytyczne, choć tych było zdecydowanie mniej niz pozytywnych. I prosimy: piszcie do nas nadal! Na każdy temat, który według was zasługuje na podjęcie i dyskusję. Najciekawsze listy publikujemy i nagradzamy, często są one także dla nas inspiracją do kolejnych tekstów.

Jubileusz - okładka
Autor: materiał archiwalny
eksperci
Autor: materiał archiwalny
okładki gwiazdy
Autor: materiał archiwalny
okladki
Autor: materiał archiwalny
akcje
Autor: materiał archiwalny
kontakt
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza