Mali Bohaterowie

2018-12-18 15:43

Mali Bohaterowie - niezwykły film o niezwykłych dzieciach, które mimo dolegliwości, na które cierpią, potrafią cieszyć się każdą chwilą. Szczególnie chwilą bez bólu.

Mali Bohaterowie
Autor: materiały prasowe

„Mali bohaterowie”, to opowieść o codzienności dzieci zmagających się ze skomplikowanymi schorzeniami. Ich życie wygląda inaczej niż to, które wiodą ich rówieśnicy – muszą dzielić je między dom a szpital. Jednak, trudne położenie nie pozbawia ich radości, pragnienia normalności oraz beztroski – oddają się zajęciom teatralnym, grają w piłkę, uwielbiają kalambury. Z odwagą i wdzięcznością doświadczają każdego kolejnego dnia – świadome kruchości swego istnienia.

W swojej pamięci kolekcjonują niezwykłe obrazy: chwile gdy od dawna nie odczuwały bólu, mogły swobodnie śmiać się lub oddychać. Nic nie jest w stanie stanąć im na drodze do szczęścia. Film jest obrazem wrażliwości – to film o życiu, po prostu.
To mądra i wartościowa lekcja, która uczy doceniać to, co się posiada i że miłość jest silniejsza od śmierci.

W kinach w całej Polsce od 14 grudnia 2018r.

MALI BOHATEROWIE trailer ZWIASTUN dubbing PL HD VIVARTO from Dystrybucja on Vimeo.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza