Park Rozrywki Julinek nagrodzony! Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016

2017-03-31 17:12

Z ogromną radością informujemy, że Park Rozrywki Julinek otrzymał certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016”. 

park rozrywkowy Julinek
Autor: materiały prasowe

W dniu 30.03.2017 Park Rozrywki Julinek otrzymał certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016”. Koordynatorem konkursu była Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. Park Rozrywki Julinek wśród innych zgłoszonych wniosków został wyróżniony jako jeden z najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego.

 

certyfikat
Autor: materiały prasowe

Prace nad projektem Park Rozrywki Julinek rozpoczęły się 4 lata temu, w maju 2013, kiedy to zaczęły się rozmowy o reaktywacji dawnej bazy cyrkowej w Julinku. Do stołu zasiadł właściciel Parku Rozrywki Julinek, firma ZPR Express oraz Kampinoski Park Narodowy. Przez ostatnie 4 lata przy wsparciu KPN, samorządów lokalnych i powiatowych, organizacji pozarządowych, instytucji i osób prywatnych, dla których Julinek od zawsze był bliski sercu, udało się uzyskać dofinansowania unijne, zrewitalizować część budynków i stworzyć niezwykłe miejsce, zakorzenione w swojej historii.

Wspólnie przeżyliśmy już 2 sezony turystyczne, w których odwiedziło nas ponad 200 tys. osób. Cały czas się rozwijamy, pracujemy, by działać jeszcze sprawniej i odpowiadać na oczekiwania Gości Parku Rozrywki Julinek.

Dzięki temu zostaliśmy docenieni przez MROT, która w dniu dzisiejszym uhonorowała efekty naszych starań certyfikatem „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Mazowieckiego 2016”.

Przed nami kolejny sezon, który rozpoczynamy już 22 kwietnia. Dziękujemy wszystkim, którzy pracują na sukces Parku Rozrywki Julinek oraz naszym drogim Gościom oraz Mieszkańcom, którzy doceniają duszę tego miejsca.

Zobacz, więcej infromacji o Parku Rozrywki Julinek 

Inne propozycje atrakcyjnych miejsc dla mam i dzieci

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza