Rodzinne Targi z Gwiazdami – przyjdź z rodziną i skorzystaj z masy atrakcji!

2015-02-02 15:13

Już w sobotę, 21 lutego, w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się Rodzinne Targi z Gwiazdami. Dla rodzin z dziećmi organizatorzy przygotowali 8 godzin atrakcji! Warsztaty muzyczne z Piotrem Rubikiem, czytanie bajek z Edytą Jungowską czy pokaz mody to tylko niektóre z nich. Sprawdźcie, dlaczego warto wziąć udział w Rodzinnych Targach z Gwiazdami.

Rodzinne Targi z Gwiazdami
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Rodzinne Targi z Gwiazdami: dodatkowe atrakcje
  2. Rodzinne Targi z Gwiazdami: ile kosztują bilety?

Rodzinne Targi z Gwiazdami to aż 8 godzin atrakcji. W Sali Marmurowej PKiN, z wejściem od strony ulicy Marszałkowskiej, na rodziny czeka mnóstwo zabaw i konkursów. Warsztaty muzyczne z Piotrem Rubikiem, piosenki przygotowane specjalnie dla dzieci przez Kasię Klich i czytanie bajek, które poprowadzi Edyta Jungowska - to tylko niektóre atrakcje.

Rodzinne Targi z Gwiazdami: dodatkowe atrakcje

Maluchy będą również mogły wziąć udział w warsztatach tanecznych i dziennikarskich, obejrzą pokaz mody i zaszaleją w największym lunaparku pod kopułą. Dla najmłodszych widzów przygotowano najpopularniejsze programy z telewizji MiniMini+ i spotkanie z Rybką MiniMini. Tomek Lubert przeprowadzi casting do dziecięcego zespołu muzycznego.Jakie atrakcje czekają na dorosłych? Budowanie z klocków Lego i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na zwycięzców czekają wycieczki, vouchery do hoteli, zabawki, akcesoria, książki, kosmetyki i wiele innych upominków.

Rodzinne Targi z Gwiazdami: ile kosztują bilety?

Bilety na Rodzinne Targi z Gwiazdami można nabyć na miejscu, w dniu imprezy. Bilet rodzinny kosztuje 10 zł. Dostępne są również bezpłatne wejściówki. Jak je zdobyć? Wystarczy polubić na Facebooku profil KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci oraz poinformować o swoim udziale w wydarzeniu na stronie bit.ly/RodzinneTargizGwiazdamiDołącz i wydrukować bilet ze strony KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci.