TARGI MAMAVILLE

2019-03-08 15:28

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

mamaville wroclaw
Autor: MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

Targi Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż̇:
ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!
lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach. 
Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona! 

Strefa food&chillout - czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie). Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska od wegańskich specjałów pyszną kawę po pizzę, lody, burgery czy gofry. Zapraszamy również strefę CHILLOUT, gdzie po zakupach i atrakcjach można odpocząć i dobrze zjeść!

Nadchodzące edycje:

• KRAKÓW
TARGI Mamaville Kraków vol.1
Niedziela / 03 marca / EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 /

• GDAŃSK
Mamaville Targi Gdańsk vol.4
Niedziela / 10 marca / Amber EXPO ul. Żaglowa 11 /

• WARSZAWA
Mamaville Targi Warszawa vol.17
Niedziela / 31 marca / EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14

• WROCŁAW
Mamaville Targi Wrocław vol.8
Niedziela / 7 kwietnia / Stadion Wrocław al. Sląska 1

•NADARZYN
Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show
24-26 maj w godzinach 10:00-17:00
Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza