Targi Parents & Baby – Dzień dla rodzin w G2A Arena!

2018-05-15 17:34

Szkoła dla Rodziców, kino dla dzieci, pokazy mody damskiej i dziecięcej - to tylko niektóre z atrakcji jakie zostały przygotowane w związku ze zbliżającymi się Targami Parents and Baby, które odbędą się 10 czerwca 2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. 

 targi Parents&Baby
Autor: _materialy_prasowe

Jak być dobrym rodzicem? Jak powinna wyglądać dieta w trakcie ciąży oraz kobiet karmiących? Pierwsza pomoc dla rodziców i dzieci – od czego zacząć? Te, jak i wiele innych tematów zostaną poruszone podczas Targów Parents & Baby. 

Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Targi to wspaniała okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach tematycznych, podczas których zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli nauczyć się wiele ciekawych rzeczy.

Oprócz wyżej wymienionych, zaplanowane są np. warsztaty „Moja wymarzona przytulanka”, zabawy dla dzieci z chustą, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Przewidziane są również darmowe konsultacje m.in.: szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji, czy konsultacje medyczne. Dla najmłodszych ciekawą atrakcją może się okazać „Kino dla dzieci”, na które wstęp wliczony jest w cenę biletu na Targi.

Podczas Targów zorganizowane będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania jest min.: rodzinna sesja fotograficzna czy pięć tygodniowych warsztatów z projektowania ubioru lub bon na zakup fotelika.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do kobiet w ciąży, rodzin z dziećmi, jak i przedstawicieli branży dziecięcej. Podczas wydarzenia zarówno rodzice, jak i maluszki znajdą dla siebie coś ciekawego.