Targi Parents & Baby – Dzień dla rodzin w G2A Arena!

2018-05-15 17:34

Szkoła dla Rodziców, kino dla dzieci, pokazy mody damskiej i dziecięcej - to tylko niektóre z atrakcji jakie zostały przygotowane w związku ze zbliżającymi się Targami Parents and Baby, które odbędą się 10 czerwca 2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. 

Jak być dobrym rodzicem? Jak powinna wyglądać dieta w trakcie ciąży oraz kobiet karmiących? Pierwsza pomoc dla rodziców i dzieci – od czego zacząć? Te, jak i wiele innych tematów zostaną poruszone podczas Targów Parents & Baby. 

Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Targi to wspaniała okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach tematycznych, podczas których zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli nauczyć się wiele ciekawych rzeczy.

Oprócz wyżej wymienionych, zaplanowane są np. warsztaty „Moja wymarzona przytulanka”, zabawy dla dzieci z chustą, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Przewidziane są również darmowe konsultacje m.in.: szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji, czy konsultacje medyczne. Dla najmłodszych ciekawą atrakcją może się okazać „Kino dla dzieci”, na które wstęp wliczony jest w cenę biletu na Targi.

Podczas Targów zorganizowane będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania jest min.: rodzinna sesja fotograficzna czy pięć tygodniowych warsztatów z projektowania ubioru lub bon na zakup fotelika.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do kobiet w ciąży, rodzin z dziećmi, jak i przedstawicieli branży dziecięcej. Podczas wydarzenia zarówno rodzice, jak i maluszki znajdą dla siebie coś ciekawego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza