"Tato pomaga mamie". Bądź aktywnym rodzicem!

2014-11-25 12:07

Akcja "Tato pomaga mamie" ma zachęcić ojców do aktywnego rodzicielstwa i włączenia się w codzienne życie rodziny. Ma im również uświadomić, że mogą opiekować się dzieckiem równie dobrze jak mamy!

Tato pomaga mamie
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Tato pomaga mamie: co to za akcja?
  2. Tato pomaga mamie: kto bierze w niej udział?

Nikogo już nie dziwi widok ojca spacerującego z dzieckiem, karmiącego je czy zmieniającego mu pieluchy. Na szczęście czasy, w których ojcowie nie włączali się w wychowanie dzieci, odeszły już do lamusa. Ojcowie świetnie sobie radzą z dziećmi i z powodzeniem mogą wyręczać mamę w domowych obowiązkach. Muszą tylko uwierzyć, że dobrze im to wychodzi!

Tato pomaga mamie: co to za akcja?

Akcja "Tato pomaga mamie" powstała, by zachęcić ojców do aktywnego uczestniczenia w życiu rodziny i uświadomić im, że powinni wspierać kobietę w wykonywaniu domowych obowiązków i wychowywaniu dzieci. Akcja będzie trwać od 23 listopada do 23 grudnia, a jej pomysłodawcą jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama półrocznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Akcja "Tato pomaga mamie" ma również uwrażliwić mężczyzn na potrzeb kobiet oraz promować zdrowy podział obowiązków pomiędzy oboje rodziców.

Tato pomaga mamie: kto bierze w niej udział?

W "Tato pomaga mamie" wezmą udział firmy produkujące ubranka i zabawki dla dzieci, blogi parentingowe oraz kawiarnie, które w czasie trwania akcji udzielą zniżki ojcom z dziećmi lub całym rodzim na hasło: "Tato pomaga mamie". Udział w akcji nie jest zamknięty, firmy, kawiarnie oraz blogi mogą do niej dołączać cały czas.

Patroni medialni akcji to Magazyn Dobra Mama i Magazyn Obsesje oraz portale: madrzyrodzice.pl i mjakmama24.pl.Strona akcji: Tato pomaga mamieFanpage Akcji na Facebooku: Tato pomaga mamie