EasyDiet, czyli dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego

2015-04-30 14:18

EasyDiet przygotowuje pełnowartościowe, zbilansowane zestawy posiłków z dostawą do domu lub biura. Dzięki temu możesz łatwo i przyjemnie zadbać o zdrowe odżywianie, schudnąć, poprawić wygląd i samopoczucie. 

EasyDiet
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Korzystając z cateringu dietetycznego EasyDiet możesz wybierać spośród kilku różnych programów.

Pewnie wiesz, że sposób odżywiania ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm i poprawić jego funkcjonowanie. Jedząc 5 zbilansowanych posiłków dziennie w odstępach 2-3-godzinnych, możesz uregulować przemianę materii, uzyskać właściwą masę ciała i odczuć przypływ energii. Ważne jest także, by menu było właściwie skomponowane – zawierało wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Jednak codzienny pośpiech często sprawia, iż brak Ci czasu na przygotowywanie i regularne jedzenie pełnowartościowych posiłków. Już nie musisz rezygnować ze zdrowia - możesz skorzystać z oferty EasyDiet.

EasyDiet: zbilanosowane posiłki przygotowane przez specjalistów

EasyDiet oferuje wyżywienie całodzienne w postaci 5 posiłków: śniadania, obiadu, kolacji i 2 przekąsek lub częściowe (3 dowolne posiłki).
 
Menu EasyDiet  jest układane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu, masz pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii.
 
Posiłki komponuje się z produktów, które przy stosunkowo niskiej wartości kalorycznej są bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze, mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Przede wszystkim jednak wykorzystują całą swoją wiedzę i fantazję kulinarną do tworzenia smacznych i urozmaiconych potraw. Dodatkowo w razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie dietetyków, którzy z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania związane ze zdrowym odżywianiem i odchudzaniem.
 
W ofercie EasyDiet znajdują się następujące programy cateringu dietetycznego: zdrowe odchudzanie, zdrowa dieta na co dzień, wegetariański, antycholesterolowy, antycukrzycowy.

Nie mam programu opracowanego specjalnie dla kobiet w ciąży, ale ponieważ dieta dla kobiety spodziewającej się dziecka powinna być zdrowa, zbilansowana i urozmaicona, warunki te spełniają poszczególne programy. Dodatkowo w posiłkach przyszłych mam, które zgłaszały się do EasyDiet wykluczone zostały sery pleśniowe, a surowych ryb ani mięsa nie ma w posiłkach.

Wystarczy tylko wybrać program żywieniowy odpowiadający Twoim potrzebom, a przekonasz się, że zdrowa dieta nie musi być nudna i uciążliwa. Więcej informacji znajduje się na stronie easydiet.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza