Akcje promocyjne marki Haier. Zyskaj jeszcze więcej z produktami AGD

2024-05-24 11:39

Firma Haier ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga – dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11.

Haier
Autor: materiały prasowe

Do 3 100 zł zwrotu za zakupy i 10 000 zł do wygrania

Jeśli chcesz wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości sprzęt AGD, to nadarza się wspaniała okazja. Bieżąca promocja firmy Haier obejmuje szeroką gamę produktów, w tym: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki oraz pralki i suszarki do zabudowy. Wystarczy kupić co najmniej 2 urządzenia marki Haier biorące udział w promocji, podzielić się opinią na ich temat, a następnie zarejestrować zakup na stronie promocji. W zależności od wartości kupionego sprzętu można otrzymać nawet do 3100 zł zwrotu na konto. Dodatkowo biorąc udział w konkursie można wygrać aż 10 000 zł.

Pachnące pranie z bonusem - kartą podarunkową Rituals o wartości 500 zł

W ramach akcji promocyjnej, kupując co najmniej jeden produkt biorący udział w promocji, otrzymamy kartę podarunkową do Rituals o wartości 500 zł. Wystarczy kupić urządzenie, napisać o nim opinię i zarejestrować zakup na stronie promocji

Promocja Haier na urządzenia kuchenne: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki i pralki oraz suszarki do zabudowy trwa od 14 maja do 7 lipca 2024 roku*. Lista produktów objętych promocją oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://promocja-haier.pl/cashback-wygraj-10-tys-zl.

Promocja Haier na urządzenia z serii X11 trwa od 14 maja do 9 lipca 2024 roku*. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie: https://promocja-haier.pl/karta-podarunkowa.