Konkurs marki Candy. Można zyskać nawet 100% zwrotu za zakupiony sprzęt AGD

2024-05-24 9:59

Marka Candy, producent nowoczesnego sprzętu AGD, ogłasza rozpoczęcie promocji na wybrane urządzenia do kuchni. Dzięki niej klienci będą mogli zyskać nawet 100% zwrotu za swoje zakupy. To doskonała okazja, aby na wiosnę zmodernizować kuchnię w atrakcyjnej cenie.

Candy
Autor: materiały prasowe

Kup dwa produkty, zostaw opinię i odbierz zwrot

Nowa promocja Candy to doskonała okazja na wyposażenie kuchni w stylowy i nowoczesny sprzęt AGD. Ofertą objęto szeroką gamę produktów – piekarniki, zmywarki, płyty kuchenne, okapy, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki mikrofalowe i urządzenia pralnicze do zabudowy. Wystarczy kupić dwa urządzenia marki Candy, które biorą udział w promocji, i podzielić się opinią na ich temat dodając hashtag #Candy_plus. Następnie należy zarejestrować swój zakup na stronie promocji. W zależności od wartości kupionego sprzętu można otrzymać nawet do 1300 zł zwrotu. To jednak nie wszystko! Dodatkowo, w organizowanym przez Candy konkursie, można wygrać 100% zwrotu za zakupiony sprzęt.

Promocja Candy na urządzenia kuchenne: piekarniki, zmywarki, płyty kuchenne, okapy, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki mikrofalowe i urządzenia pralnicze do zabudowy trwa od 14 maja do 7 lipca 2024 roku*. Lista produktów objętych promocją oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://promocja-candy.pl/cashback-i-pelen-zwrot.