Ferie: najpopularniejsze szkółki narciarskie w Polsce

2014-12-30 13:54

Wybierasz się na ferie z dzieckiem na narty? Przedstawiamy najpopularniejsze szkółki narciarskie w Polsce. Jeśli wybierasz się na ferie z rodziną i chcesz zaprzyjaźnić swoje dzieci z nartami – wybierz miejscowość z dobrym obiektem, który umożliwi naukę także najmłodszym.

szkołki narciarskie
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Szkółki narciarskie: Zakopane
  2. Szkółki narciarskie: Górno
  3. Szkółki narciarskie: Białka Tatrzańska
  4. Nauka jazdy na nartach: Bałtów
  5. Szkółki narciarskie: Rzyki
  6. Szkółki narciarskie: Piwniczna Zdrój
  7. Szkółki narciarskie: Zieleniec, Duszniki-Zdrój

Zbliżają się ferie zimowe, jeśli szukasz pomysły na wyjazd z dzieckiem prezentujemy kilka ośrodków narciarskich. W Polsce jest wiele miejsc, gdzie nie tylko można pojeździć, ale przede wszystkim nauczyć się jazdy na nartach. Prezentujemy najpopularniejsze szkółki narciarskie z ofertą dla dzieci. 

Szkółki narciarskie: Zakopane

Szkoła narciarska i snowboardowa STRAMA Centrum Szkoleń Narciarskich NosalSzkoła zapewnia bogatą ofertę szkoleniową w zakresie sportów zimowych. To jedna z najnowocześniejszych tego typu szkół w Polsce. Z oferty możemy wybrać szkolenia dla dzieci lub dorosłych, indywidualne lub grupowe. Szkolenia dotyczą nie tylko zwykłej rekreacyjnej jazdy na nartach, ale również snowboardu czy snowblade’u, a nawet nart biegowych. Oprócz szkoleń, możemy skorzystać również z ciekawych wycieczek na nartach biegowych, kuligach, rakietach śnieżnych, a nawet wziąć udział w powożeniu psiego zaprzęgu. Szkoła narciarska zrzesza wykwalifikowaną kadrę instruktorów.HSKI Szkoła narciarska i snowboardowaSzkoła należy do czołówki szkół narciarskich i snowboardowych w Polsce. Posiada licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Oferuje szkolenia grupowe i indywidualne w zakresie jazdy na nartach i desce snowboardowej. Dzieci mogą liczyć na naukę dostosowaną do ich poziomu i postępów. Najmłodsi uczą się jazdy w Klubie Pingwina HSKi. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2-5 lat. Szkolenia odbywają się w ośrodkach: Harenda Zakopane i Lipki Zakopane.

Szkółki narciarskie: Górno

Góry ŚwiętokrzyskieSky Ski-Sędek To największa szkoła narciarsko-snowboardowa w Górach Świętokrzyskich. To kompleks dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, jest to zatem dobry wybór na wyjazd z dziećmi. Stoki w Górach Świętokrzyskich są łagodne, a trasy zjazdowe łatwe. Szkółka oferuje kursy jazdy na nartach i desce snowboardowej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Szkolenia odbywają się na stoku na terenie Parku Miniatur i Rozrywki Sabat w Krajnie.

Szkółki narciarskie: Białka Tatrzańska

Szkoła Narciarska STOK Szkoła organizuje szkolenia z jazdy na nartach (również biegowych), a także na desce snowboardowej. Dla dzieci ma specjalną ofertę STOKUŚ – naukę jazdy na nartach z animacjami. Szkoła ma licencję i wykwalifikowanych instruktorów. Szkolenia dostosowane są do poziomu umiejętności i indywidualnych wymagań uczniów. Odbywają się w ośrodkach okolicach Białki Tatrzańskiej: Bania, Kotelnica Białczańska, Jankulakowski Wierch.

Nauka jazdy na nartach: Bałtów

Góry ŚwiętokrzyskieAmigo Ski    Szkółka narciarska i snowboardowa zlokalizowana przy Stacji Narciarskiej Szwajcaria Bałtowska. Wykwalifikowana kadra instruktorów szkoli z nauki jazdy na nartach i desce snowboardowej dzieci i dorosłych, zarówno w małych grupach, jak i indywidualnie. Stok jest bardzo łagodny i łatwy nawet dla początkujących narciarzy, dlatego poleca się go całym rodzinom uczącym się jazdy na deskach.

Szkółki narciarskie: Rzyki

Beskid MałySzkółka Narciarska TalarinioLicencjonowana Szkółka Narciarska prowadzi szkolenia z zakresu jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Możliwe są szkolenia grupowe i indywidualne. Wszystkie szkolenia odbywają się na terenie kompleksu hotelowo-turystycznego Czarny Groń i są prowadzone przez profesjonalną kadrę. Czarny Groń posiada 4 trasy zjazdowe o łącznej długości 2 kilometrów.

Szkółki narciarskie: Piwniczna Zdrój

Szkoła Narciarska Dwie Doliny Szkoła ta jest czterokrotnym mistrzem Polski w klasyfikacji drużynowej w ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Narciarskich. Szkoła działa na terenie stacji narciarskiej Wierchomla oraz w Szczawniku, posiada własne stoki szkoleniowe. Oferuje naukę indywidualną i w grupach. Dla najmłodszych dzieci od 5 r.ż. prowadzi Przedszkole Narciarskie. Szkółka zatrudnia wykwalifikowanych, licencjonowanych instruktorów.

Szkółki narciarskie: Zieleniec, Duszniki-Zdrój

Licencjonowana Szkoła Narciarska T&T Szkoła prowadzi naukę jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. W ofercie ma szkolenia indywidualne i grupowe. Zajęcia nauki jazdy na nartach prowadzone są na stokach na terenie stacji Winterpol przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Ofertę uzupełnia wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz akcesoriów do jazdy na nartach – dla każdego. Dla dzieci wybudowano specjalny własny wyciąg taśmowy, który ułatwia i uatrakcyjnia naukę jazdy na nartach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza