W oryginalny sposób zawiadomili DZIADKÓW o NARODZINACH dziecka. Ci pomyśleli, że chodzi o... psa [ZOBACZ FILM]

2014-05-23 12:15

Amy i Dustin McGrew wpadli na nietypowy pomysł: postanowili, że listownie zawiadomią dziadków o tym, że rodzina się powiększy. Wysłali więc kartkę, a dziadkowie... zrozumieli ją całkiem na opak. Co takiego napisali?

Dziadkowie
Autor: x-news Wiele par chce w specjalny sposób powiadomić rodzinę o ciąży. Dają USG w prezencie świątecznym, wysyłają płytę z biciem serduszka itp.

Wiele par chce w specjalny sposób powiadomić rodzinę o ciąży. Przybycie na świat kolejnego członka rodziny to wyjątkowe wydarzenie, nie można się więc dziwić, że przyszli rodzice chcą zrobić bliskim niespodziankę. Często wręczają USG w prezencie świątecznym lub urodzinowym albo wysyłają płytę z biciem serduszka. Państwo McGrew z Pensylwanii zrobili jednak inaczej.

Amy i Dustin McGrew stwierdzili, że powiadomią dziadków o ciąży przy okazji urodzin dziadka. Wysłali więc kartkę urodzinową z życzeniami i podpisali ją: "Dustin, Amy, Cooper i dziecko McGrew". Zdziwili się, kiedy dziadkowie... w ogóle nie zareagowali.

Jak się okazało, starsi państwo pomyśleli, że "dziecko McGrew" jest kolejnym przezwiskiem psa Dustina. Nic dziwnego, że nie przywiązali do tej informacji wagi.

Zobaczcie, jak zareagowali, kiedy im wytłumaczono, że Amy jest w ciąży!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza