GRANDE LX - spacerówka dla wymagających. To tym wózkiem Joanna Krupa wozi swoją córeczkę.

2020-08-21 12:41 Materiał sponsorowany

Wózek, w którym wozimy nasz najcenniejszy skarb, powinien być bezpieczny i wytrzymały, niezależnie od rodzaju nawierzchni, po której się poruszamy czy warunków pogodowych. GRANDE LX ze swoją mocną ramą i wytrzymałą amortyzacją zapewnia komfort nawet najbardziej wymagającym małym podróżnikom. Przekonała się o tym Joanna Krupa - pierwsza testerka tego docenianego przez rodziców wózka, dostępnego teraz w nowej odsłonie, w ramach kolekcji FREEDOM marki Kinderkraft.

Wózek GRANDE LX z kolekcji „Freedom”
Autor: materiały prasowe Wózek GRANDE LX z kolekcji "Freedom"

Spis treści

  1. Wózek do zadań specjalnych
  2. Rodzic przygotowany na każdą okazję
  3. Jak GRANDE LX ocenia Joanna Krupa?
  4. Kolekcja "Freedom" - funkcjonalność i styl
  5. Z GRANDE LX każda podróż zamieni się w prawdziwą przygodę

Wózek do zadań specjalnych

Czego od wózka na spacery oczekują rodzice? Zdecydowanie niezawodności pozwalającej spędzić czas ze swoją pociechą tak, jak lubicie, bez obaw o nawierzchnię i pogodę. Z myślą o tym powstał GRANDE LX wyposażony we wszystko to, co sprawia, że spacer jest przyjemnością, niezależnie od terenu. Znajdziecie w nim nieprzebijalne gumowe koła wraz z amortyzacją na każdym z nich, a także wzmocni ona ramę, która pozwoli na prowadzenie wózka bezpiecznie, nie tylko po równym, asfaltowym chodniku, ale też po nierównej nawierzchni. Obszerna, wodoodporna budka, wyposażona w filtr UPF50+  ochroni malucha przed wiatrem i deszczem, a łatwe składanie jedną ręką sprawi, że wózek szybko spakujecie do samochodu lub innego środka transportu.

Rodzic przygotowany na każdą okazję

Dzieci posiadają naturalną ciekawość świata. Pytają, podglądają, doświadczają, odkrywają. Nie lubią ograniczeń. Dlatego najnowsza wersja kultowego GRANDE LX posiada wyjątkowo przestrzenne siedzisko, z którego mogą obserwować otoczenie. A gdy ogrom wrażeń spowoduje zmęczenie, siedzisko można wygodnie rozłożyć do pozycji leżącej. Dzięki temu maluchowi będzie wygodnie podczas drzemki.

Elementem, który docenią z kolei rodzice, jest pojemność kosza. Zmieszczą się do niego niezbędne akcesoria, ulubione zabawki, koce, zapasowe kurtki czy zakupy - wszystko to, co tylko może się przydać zarówno w czasie tych krótkich, jak i całodniowych wycieczkach. Niespodziewane sytuacje i plamy w najtrudniej dostępnych miejscach wózka to codzienność mamy i taty, dlatego poszycie spacerówki GRANDE LX można łatwo zdjąć do czyszczenia zawsze wtedy, gdy tylko jest to konieczne. GRANDE LX to więc świetny wybór dla aktywnych rodziców, którzy są w ciągłym ruchu i uwielbiają swoim pociechom pokazywać świat.

Wózek GRANDE LX z kolekcji Freedom
Autor: materiały prasowe Wózek GRANDE LX z kolekcji "Freedom" Link: www.kinderkraft.com/pl/freedom

Jak GRANDE LX ocenia Joanna Krupa?

Joanna Krupa jako ambasadorka marki Kinderkraft od kilku miesięcy wykorzystuje GRANDE LX do spacerów ze swoją córką Asha-Leigh zarówno w Polsce, jak i w słonecznym Los Angeles.

"Lubię produkty Kinderkraft za to, że łączą bezpieczeństwo i komfort dzieci z rozwiązaniami ułatwiającymi życie rodzicom (np. składanie wózka jedną ręką czy pojemny kosz na zabawki). Dla mnie to must - have w codziennym życiu, dzięki któremu mogę z sukcesem łączyć opiekę nad Ashą z pracą zawodową."

Joanna podkreśla, że ceni polską markę nie tylko za rozwiązania ułatwiające życie młodym rodzicom oraz niezawodność. "W wózku GRANDE LX, tak jak innych produktach marki, podoba mi się dbałość o detale, np. wykończenie ekoskórą pałąka czy uchwyt do prowadzenia wózka."

Joanna Krupa jako pierwsza miała możliwość testowania tego wózka w odsłonie nowej kolekcji "Freedom". "Natura jest dla mnie bardzo ważna. Nowy design, który do niej nawiązuje, jest mi więc szczególnie bliski. Wzór z kwiatami i ptaszkami spodobał się też mojej córeczce Ashy-Leigh, która bardzo lubi w nim zasypiać" - śmieje się Joanna i dodaje, że to najlepsza rekomendacja dla tego produktu.  

Wózek GRANDE LX z kolekcji Freedom
Autor: materiały prasowe Wózek GRANDE LX z kolekcji "Freedom" Link: www.kinderkraft.com/pl/freedom

Kolekcja "Freedom" - funkcjonalność i styl

"Nieważne gdzie - ważne, by w każdym miejscu dać swojemu dziecku produkty najwyższej jakości, a sobie, jako rodzicowi, zapewnić komfort ich użytkowania" - z tą myślą powstała autorska kolekcja produktów Kinderkraft. Poza nowościami produktowymi (poznaj wszystkie na kinderkraft.com) w nowej odsłonie pojawiły się też doceniane przez rodziców produkty, takie jak między innymi testowany przez Joannę Krupę GRANDE LX. Każdy z produktów cechuje się bezpieczeństwem rozwiązań dla malucha, funkcjonalnością i interesującym designem, nawiązującym do radości, natury, lata. Wszystko po to, aby rodzicom i dzieciom dać radość z odkrywania świata tam, gdzie mają na to ochotę.

Z GRANDE LX każda podróż zamieni się w prawdziwą przygodę

Obojętnie, czy odkrywacie świat ze swoją pociechą z perspektywy ogródka przy domu, pobliskiego parku, czy też wybieracie się z maluchem do lasu lub na dalszą wyprawę - GRANDE LX będzie dla Was dobrym kompanem w każdej sytuacji. Z takim wózkiem, gotowym, by pomieścić wszystko, co Wam potrzebne, wytrzymać  słońce i deszcz, każde wyjście z domu może się okazać prawdziwą przygodą, pełną atrakcji, zachwytów, wspaniale spędzonych chwil w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Nasi Partnerzy polecają