Najbardziej wyjątkowa data tego roku. Ten dzień niesie ze sobą ogromną energię

2023-12-01 11:41

Grudzień to czas świątecznych przygotowań i rodzinnych spotkań. Warto jednak zwrócić uwagę na wyjątkową datę, która przypada właśnie w tym miesiącu. Ten dzień, miesiąc i rok pod względem numerologii niesie ze sobą unikatową energię. Sprawdzamy, jaki może mieć wpływ na nasze życie.

Ziemia i słońce
Autor: Getti Images Najbardziej wyjątkowa data tego roku. Ten dzień niesie ze sobą ogromną energię

Numerologia to pseudonauka o mistycznym znaczeniu liczb. Jest dziedziną wróżbiarstwa, ale opiera się na stałych prawdach. Liczby tworzą bowiem cały nasz świat. Codziennie nam towarzyszą i wyznaczają rytm dnia. Do wielu z nich jesteśmy przywiązani, ustawiając ważne dla nas hasła i kody dostępu.

Liczbom przypisywane jest także symboliczne znaczenie. Numerologia pozwala wyliczyć, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej o swoim charakterze i relacjach.

W tym roku ta data jest pod tym względem wyjątkowa. Dzień, miesiąc i rok można zapisać tylko trzema cyframi. Ich połączenie wiąże się z ogromną energią, która może wiele zmienić w naszym dotychczasowym życiu.

Zobacz także: Ostatnia cyfra w roku urodzenia powie, jakim jesteś człowiekiem. Oznacza twój żywioł

Spis treści

  1. Numerologia ma swoją moc
  2. Wyjątkowa data tego roku
  3. Niezwykłe połączenie
Numerologia mieszkania i jej znaczenie

Numerologia ma swoją moc

Numerologia zajmuje się interpretacją liczb, a jej początki sięgają kultury starożytnych Chin i Imperium Rzymskiego. Mówi się, że dzięki liczbom możemy poznać prawdę o świecie i o sobie. Wiedza ta jest zapisana w naszej dacie urodzenia.

Dzięki numerologii możemy poznać niemal nasze przeznaczenie, odkryć własny potencjał i kierunek, w którym powinniśmy podążać. Chcąc dowiedzieć się, jaką numerologiczną cyfrą jesteśmy, wystarczy dodać wszystkie cyfry daty urodzenia. Na końcu dwucyfrową liczbę należy zsumować.

To właśnie ta osobista cyfra pozwala wyciągnąć wnioski o naszym charakterze i relacjach z innymi.

Korzystając z numerologii, możemy także dostrzec wyjątkowość i siłę niektórych dat. Najczęściej sprawdzamy własną datę urodzenia, ale również datę urodzenia dziecka licząc, że powie nam więcej o naszym maluszku. Tymczasem przed nami data, która może wiele zmienić w naszym życiu.

Wyjątkowa data tego roku

Ostatni dzień tego roku zapisany w kolejności od miesiąca, dnia i roku, tworzy wyjątkowe połączenie.

123123 – data, która łączy w sobie kombinację energii cyfr 1, 2 i 3. To właśnie 31 grudnia 2023 roku będziemy mieli do czynienia z niewyobrażalną kumulacją energii, która może popchnąć nas do zmian, na które tak długo czekaliśmy.

Numerologiczna 1

Numerologiczna 1 oznacza nowy początek, niezależność, a także przywództwo.

Numerologiczne 1 uwielbiają podejmować ryzyko, przez co szybko zmieniają zdanie i życiowe plany. Uwielbiają jednak życie na krawędzi, ale cenią sobie również komfort i wygodę.

Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 to z kolei równowaga, harmonia i partnerstwo.

Numerologiczne 2 są niezwykle wrażliwe, skromne i nie lubią, gdy wokół nich zbyt dużo się dzieje. Wyróżniają się doskonałą intuicją i bywają doskonałymi obserwatorami.

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 to kreatywność, radość i wyrażanie siebie.

Numerologiczne 3 cenią sobie towarzystwo. Potrafią udzielać bardzo trafnych i pomocnych porad. Dodatkowo są kreatywne i mają dużą wyobraźnię.

Niezwykłe połączenie

31 grudnia 2023 zapisany w postaci 123123 to połączenie o wielkiej mocy. Może zainspirować do działania i doprowadzić do pozytywnych zmian w życiu.

Samo powtórzenie cyfry 3 w dacie dodaje jej znaczeniu. W numerologii powtarzające się liczby niosą podwyższone wibracje duchowe. Numerologiczna trójka często jest związana z boskością. Reprezentuje również wielką trójcę – umysł, ciało i ducha. Powtórzenie jej w dacie może wskazywać na czas duchowego wzrostu, kreatywności i samopoznania.

Dodatkowo 123123 po zsumowaniu daje liczbę 12, która jest niezwykle potężna. Kojarzy się z dopełnieniem, mądrością i duchowym oświeceniem.

W naszym życiu może oznaczać, że pora otworzyć się na coś nowego. Podjąć wyzwania, na które przez tak długi czas nie mieliśmy odwagi, a które mogą przynieść wiele korzyści.

Data 123123 może być nowym początkiem, ale także ukończeniem czegoś, nad czym pracowaliśmy od dawna.

Źródło: awarenessact.com

Czytaj także: 11 listopada o tej godzinie możesz spełnić swoje marzenia. Chodzi o "anielskie wibracje"

Kiedy jest Niebieski Księżyc 2023? To rzadkie zjawisko wpłynie na 4 znaki

Dlaczego ktoś traci dla nas głowę? Decyduje miesiąc urodzenia

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza