Drobiazgi na walentynki: jaki miły gadżet wybrać na walentynki? [10 propozycji]

2022-01-25 15:36

Drobiazgi na walentynki to różne gadżety, od których w lutym uginają się półki w sklepach. Jaki prezent na walentynki wybrać, aby zrobić przyjemność partnerce lub partnerowi? Zobacz listę drobiazgów na walentynki dla niej i dla niego!

Drobiazgi na walentynki: jaki miły gadżet wybrać na walentynki? [10 propozycji]
Autor: Getty images Drobiazgi na walentynki: jaki miły gadżet wybrać na walentynki? [10 propozycji]

Drobiazgi walentynkowe sprezentowane ukochanej osobie to jedna z obowiązkowych tradycji tego święta. Zakochani obdarowują się wzajemnie życzeniami walentynkowymiprezentami na walentynki i wymarzonymi upominkami, które nie muszą być drogie, ale powinny odzwierciedlać uczucia, którymi darzymy partnera.

Do swojego prezentu możesz dorzucić również kilka symbolicznych drobiazgów, które na pewno spodobają się twojej drugiej połówce. Drobiazgi na walentynki to świetny pomysł, by umilić ukochanej osobie ten wyjątkowy dzień.

Spis treści

  1. Drobiazgi na walentynki, czyli co?
  2. Co kupić na Walentynki?
  3. Gdzie szukać prezentów walentynkowych?

Drobiazgi na walentynki, czyli co?

Prezenty na walentynki to różne gadżety: zazwyczaj mają czerwony kolor i motyw serc czy róż. Często sprzedawane są one na każdym kroku od początku lutego. Możesz kilka takich drobiazgów dodać do prezentu głównego, aby wywołać jeszcze więcej radości i uśmiechu na twarzy drugiej połówki. Może to być gra planszowa, książka - ważne jednak, aby suma nie przekraczała 100 zł. W końcu drobiazg, to drobiazg.

Czytaj również: Prezent na walentynki dla niego: co kupić mężczyźnie? [GALERIA] 

Wyznaj swoją miłość w WALENTYNKI: krótkie wierszyki z miłosnym wyznaniem

Co kupić na Walentynki?

Kobietę ucieszą praktycznie wszystkie drobiazgi na walentynki, stworzone z myślą o święcie zakochanych. To właśnie my bardziej ucieszymy się z nowej ramki na zdjęcie w kształcie serca czy akcesorium do kąpieli. Mężczyznom trudniej jest wybrać idealny gadżet, ale zawsze warto próbować. Może to być romantyczny film, który razem obejrzycie albo pudełeczko czekoladek.

Jeśli zauważysz, że twój partner nie jest zbytnio przekonany do nowej książki czy krawata, możesz obrócić całą sytuację w żart i powiedzieć, że to tylko taki dodatek do całego podarunku.

Gdzie szukać prezentów walentynkowych?

Przeróżne drobiazgi na walentynki znajdziesz tak naprawdę w każdym sklepie. Galerie handlowe pękają w szwach od stoisk z misiami, lizakami oraz słodyczami. Niektóre z nich oferują również inne produkty, np. świeczki czy kosmetyki z myślą o tym szczególnym święcie.

Alternatywą będą sklepy internetowe. Tam często możesz spersonalizować swój prezent, czym pokażesz drugiej połówce, jak dobrze ją znasz i jak bardzo ci na niej zależy. Przedmioty oferowane na aukcjach są zazwyczaj również dużo tańsze. Musisz jednak pamiętać o wysyłce, która trwa zazwyczaj od 2 do 3 dni, więc warto zamówić podarunek wcześniej, aby dotarł na czas.

Czytaj również: Dania na walentynki: 5 propozycji na walentynkową kolację

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza