Poprawią humor, wyleczą wyrzuty sumienia, zainspirują. 15 filmów i seriali o macierzyństywie

2022-05-25 17:04

Jedne poprawią ci humor i dodadzą energii po ciężkim dniu, drugie wyleczą z wyrzutów sumienia, a jeszcze inne nasuną reflekcje o życiu matki i wychowywaniu dzieci. Filmy i seriale o macierzyństwie będą idealną otuchą dla każdej z nas!

Filmy i seriale o macierzyństwie
Autor: Getty Images Które filmy i seriale o macierzyństwie warto obejrzeć?

Nie da się ukryć, że każda z nas lubi "podglądać", jak inne mamy wychowują dzieci. Wspieramy i podpytujemy siebie nawzajem na placach zabaw i w internecie. Stąd czerpiemy wiedzę, ale też dodajemy sobie sił w trudnych momentach.

Wzloty i upadki, problemy i sukcesy, sposoby wychowawcze i błędy których należy unikać - te tematy są dla nas, mam, istotne.

Filmy i seriale o macierzyństwie są najłatwiejszym sposobem, by dowiedzieć się, jak żyją inne matki i jak wychowuje się dzieci na całym świecie. Wybieramy te, które rozbawią, wyedukują, wzruszą, pocieszą... 

O niektórych serialach z macierzyństwem w roli głównej już pisałyśmy. O "Ginny i Georgia", "Sex education", czy "The Duchees", w których bohaterkami są matki. Teraz czas na inne tytuły. Wszystkie znajdziecie na Netflixie, albo HBO GO.

Zobacz też: Babskie seriale na Netflix - 8 idealnych na drzemki 

Bajki o przyjaźni - 5 seriali, o tym jak wygląda przyjaźń

Filmy i seriale o macierzyństwie na Netflix i HBO GO

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć